Тринадцята сесія Вараської міської ради восьмого скликання

18 жовтня 2021 року відбудеться тринадцята сесія Вараської міської ради восьмого скликання.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 11.03.2020 року №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" (зі змінами) провести  тринадцяту сесію Вараської міської ради восьмого скликання тільки за участю депутатів міської ради, керівництва та працівників виконавчого комітету Вараської міської ради, керівників комунальних підприємств міста, з паралельною онлайн- трансляцією  на офіційному вебсайті Вараської міської ради. Учасникам тринадцятої сесії Вараської міської ради восьмого скликання дотримуватись маскового режиму.

Велика зала засідань. Початок о 08 год. 30 хв.

Розпорядження міського голови додається

Порядок денний:

1. Про розгляд депутатських запитів та звернень.

2. Проєкт рішення №1490 від 20.02.2019 р. Про затвердження проєкту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Ткачуку А.В.

Доповідач: Олена Власова, начальник відділу земельних ресурсів.

3. Проєкт рішення №1073 від 14.09.2021 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Кньовець З.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) с. Більська Воля.

Доповідач: Олена Власова, начальник відділу земельних ресурсів.

4. Проєкт рішення №1075 від 15.09.2021 р. Про надання дозволу громадянину Хандучці Ю.А. на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду с. Мульчиці.

Доповідач: Олена Власова, начальник відділу земельних ресурсів.

5. Проєкт рішення №550 від  29.06.2021 р. Про надання дозволу громадянину Тишковцю В.Г. на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) м. Вараш.

Доповідач: Олена Власова, начальник відділу земельних ресурсів.

6. Проєкт рішення №551 від  29.06.2021 р. Про надання дозволу громадянину Чабану В.В. на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Доповідач: Олена Власова, начальник відділу земельних ресурсів.

7. Проєкт рішення №556 від  29.06.2021 р.Про надання дозволу громадянину Радчуку Р.В. на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Доповідач: Олена Власова, начальник відділу земельних ресурсів.

8. Проєкт рішення №557 від 29.06.2021 р. Про надання дозволу громадянину Кедичу В.В. на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Доповідач: Олена Власова, начальник відділу земельних ресурсів.

9. Проєкт рішення №723 від 06.07.2021 р. Про надання дозволу громадянину Савчику В.В. на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) м. Вараш.

Доповідач: Олена Власова, начальник відділу земельних ресурсів.

10. Проєкт рішення №722 від 06.07.2021 р. Про надання дозволу громадянину Кужелю Г.О. на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Доповідач: Олена Власова, начальник відділу земельних ресурсів.

11. Проєкт рішення №891 від 13.08.2021 р. Про надання дозволу громадянину Огребчуку О.Л. на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) м. Вараш.

Доповідач: Олена Власова, начальник відділу земельних ресурсів.

12. Проєкт рішення №554 від 29.06.2021 р.Про надання дозволу громадянину Матвійчуку С.С. на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Доповідач: Олена Власова, начальник відділу земельних ресурсів.

13. Проєкт рішення №552 від 29.06.2021 р.Про надання дозволу громадянину Башинському А.В. на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) м. Вараш.

Доповідач: Олена Власова, начальник відділу земельних ресурсів.

14. Проєкт рішення №1085 від 23.09.2021 р.Про надання дозволу громадянину Водьку А.В. на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) м. Вараш.

15. Різне.