Благодійна допомога для жителів Вараської громади

Рівненський обласний благодійний фонд "Наше Майбутнє" в рамках реалізації проєкту "Надання цільової допомоги домогосподарствам" інформує про можливість отримання благодійної допомоги для жителів Вараської громади.

Внутрішньо переміщені особи та мешканці громади, що перебувають у скрутному становищі, зможуть отримати благодійну допомогу у вигляді відшкодування грошових коштів на купівлю товарів першої необхідності (продукти харчування, лікарські препарати та інше).

Для цього необхідно заповнити заяву на отримання благодійної допомоги та надати необхідні документи, після чого відбудеться розгляд заявок та сформується список осіб, що отримають благодійну допомогу.

Після надання оригіналу чека на придбання товарів, таким жителям громади будуть повністю відшкодовані кошти за придбання визначених товарів.

Форми документів для заповнення:

Заповнені документи ви можете приносити до Центру надання адміністративних послуг (м-р Будівельників, 25/1), після чого вони будуть передані на опрацювання Фонду.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін. Долучайтеся!

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!