Запрошуємо на фестиваль колядок та щедрівок

Шановні мешканці та гості громади!

Запрошуємо Вас на VII регіональний фестиваль колядок та щедрівок "Ой, радуйся, земле!", що відбудеться 24 січня 2021 року о 17.30 год.

Місце проведення: поблизу стадіону «Ізотоп», біля головної ялинки  міста.

Продовжити

Розвиток спорту та молодіжної політики обговорили з представниками ОДА

Про перспективні напрямки розвитку молодіжної політики та спорту у Вараській громаді говорили сьогодні на розширеній нараді за участю представників Рівненської ОДА - заступником директора департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Віталієм Ліпським, директором обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву Сергієм Шемасюком, начальником РРЦ «Інваспорт» Андрієм Демчуком, начальником відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями управління молодіжної політики та спорту Наталією Чигир.

Продовжити

Відбулося спільне засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

21 січня 2021 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайла Волинця відбулося чергове спільне засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, інших соціальних виплат та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та робочої групи з координації дій органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень.

Продовжити

Комісія з перевірки виконання протиепідемічних заходів продовжує свою роботу

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської міської ОТГ, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради інформує.

Епідемічна ситуація у Вараській міській територіальній громаді станом на 22.01

Інформація міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 щодо епідемічної ситуації у Вараській міській територіальній громаді

Привітання міського голови Олександра Мензула з Днем Соборності України

Шановна Вараська громадо!

Прийміть щирі вітання з Днем Соборності України!

22 січня в Україні  відзначають одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити – День Соборності України. 102 роки тому було проголошено Акт злуки, що фактично об’єднував український народ, розділений історією та кордонами інших держав.