Епідемічна ситуація у Вараській ОТГ станом на 27.10

Інформація міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території міста Вараш та села Заболоття гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 щодо епідемічної ситуації у Вараській ОТГ.

Продовжити

До уваги мешканців Вараської громади!

З 24.10.2020 по 26.10.2020 року будуть проводитись регламентні роботи на офіційному веб-сайті Вараської міської ради. У зв’язку з чим, у вказаний період доступ до веб-сайту може бути тимчасово відсутній.

Комісія з перевірки виконання протиепідемічних заходів продовжує свою роботу

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської міської ОТГ, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради інформує.

Продовжити

Виділили додаткові кошти на медицину

20 жовтня 2020 року, під головуванням міського голови Сергія Анощенка, відбулося  позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Вараш.

Адаптивний карантин продовжено до 31 грудня

16 жовтня  2020 року, під головуванням міського голови Сергія Анощенка, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Вараш.

Розділяємо біль втрати...

Вараська міська рада та її виконавчий комітет глибоко сумують та сповіщають про те, що 15 жовтня 2020 року на 91 році життя, перестало битися серце авторитетної та шанованої, як в місті так і в Україні, та без перебільшення легендарної людини - Коровкіна Володимира Олександровича.

Комісія з перевірки виконання протиепідемічних заходів продовжує свою роботу