Засідання комісії ТЕБ та НС: учні 11 класів повертаються до навчання у школах

Питання відновлення навчання у школах Вараської громади та підтоплення талою водою територій сіл Заболоття, Сопачів, Собіщиці сьогодні розглянуто під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Продовжити

Звіт спеціальної комісії щодо виконання протиепідемічних заходів у Вараській МТГ

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської МТГ, виконавчий комітет Вараської міської ради інформує.

Продовжити

Епідемічна ситуація у Вараській міській територіальній громаді станом на 08.04

 

Інформація міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 щодо епідемічної ситуації у Вараській міській територіальній громаді

Продовжити

Міський голова та робоча група вивчали матеріально-технічне забезпечення ліцеїв №1 та №2

У Вараші триває процес розробки стратегії освітньої галузі Вараської громади. Сьогодні робоча група представників депутатського корпусу міської ради, соціальних служб на чолі із міським головою Олександром Мензулом, заступником міського голови Дмитром Стецюком та начальником управління освіти Оленою Корень вивчала ситуацію із матеріально-технічним забезпеченням, станом приміщень у міських ліцеях №1 та №2.

Продовжити

Відбулися проводи призовників до лав Збройних Сил України

Сьогодні, 7 квітня у світле свято Благовіщення, у Вараській міській територіальній громаді  відбулись перші проводи 13 призовників на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Продовжити

Вирішують питання автобусного маршруту до дачних ділянок

До міського голови Олександра Мензула  звернулися голови кількох дачних кооперативів щодо організації перевезень пасажирів та погодження додаткового автобусного маршруту до дачних ділянок.

Продовжити