Олександр Мензул нагородив рятувальників та лісників Вараської громади і району

Щорічно, 17 вересня, в Україні відзначають День рятівника. Ця дата обрана не випадково, адже у цей день православні християни вшановують ікону Божої Матері “Неопалима Купина”, яке є сакральним оберегом усіх вогнеборців-рятівників.

Олександр Дерев’янчук: Сфера безпеки є однією з пріоритетних

Голова Комісії з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку Олександр Дерев’янчук (фракція «Європейська солідарність») розповів про діяльність очолюваної комісії та про власне ставлення до влаштування безпеки у Вараській громаді.

Продовжити

Звіт комісії щодо виконання протиепідемічних заходів у Вараській МТГ станом на 17 вересня 2021 року

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської міської територіальної громади, виконавчий комітет Вараської міської ради інформує.