Реальне трудове життя – яке ж воно?

У житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію.  Від того, наскільки вірно вибраний професійний шлях, залежить місце кожного з нас у суспільстві.

 

 Кузнецовський міський центр зайнятості проводить системну профорієнтаційну роботу з молоддю щодо підвищення мотивації до праці за робітничими професіями, підняття їх престижу. Особливе місце в цій роботі займають профорієнтаційні уроки, які покликані підготувати учнів до свідомого й самостійного професійного самовизначення, сформувати уявлення про власну відповідальність за своє майбутнє, ознайомити з різноманітним світом професій.

07 вересня 2016 року фахівці міського центру зайнятості провели профорієнтаційний урок  для   учнів 11-го класу  Кузнецовської ЗОШ №2 на тему «Урок реального трудового життя».

Учнівську молодь ознайомили із формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба.», основними помилками при виборі фаху, наголосивши, що не варто ігнорувати правила вибору професії, адже це приводить до помилок у виборі, за які деколи доводиться дорого заплатити в майбутньому.

Також старшокласники виконали вправу «Професії, яких потребує місто», де мали змогу визначити професії, які не користуються попитом та які користуються підвищеним попитом на місцевому ринку праці та зробити висновки щодо власних уявлень про ринок праці.

На завершення уроку було проведено тестування учнів щодо професійного самовизначення, а також усім роздано буклети, які допоможуть розширити інформаційне поле щодо свідомого та вірного вибору професійного шляху.

 

Начальник  відділу

активної підтримки безробітних 

Р.Ярощук