Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/news/peremogaschaxi

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/news/peremogaschaxi

Вітаємо юних шахістів з перемогою

Команду ЗОШ№1 у складі: Грушевського Ярослава (2-А клас), Заруцького Максима (3-Д клас), Горбенка Семена (3-Д клас),Клима Максима (3-Д клас), Євстратова Радія (3-Д клас), Лобанова Микиту (3-Д клас) з вдалим виступом на обласному шаховому турнірі приуроченому до Дня знань, який відбувся 03-04 вересня в м.Рівне.

Взяли участь у змаганнях 42 юних шахіста зі Здолбунівського, Костопільського, Рівненського районів та міст Рівне, Костопіль, Вараш, Почаїв.

В підсумку у молодшій групі переможцями стали Грушевський Ярослав – І місце,   Заруцький Максим – ІІ місце.

Під час перебування в Рівному юні шахісти не тільки змагались за шахівницями, а ще й відвідали Рівненський зоопарк та екзотаріум.

Поїздка відбулась за підтримки комітету з фізичної культури і спорту Кузнецовського міськвиконкому  та Ордината Олега Ярославовича.

{gallery}peremogaschaxi{/gallery}