Жіночу консультацію відремонтують

5 вересня 2016 року на базі пологового відділення ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України» відбулось робоче засідання по питанню продовження ремонтних робіт в пологовому відділенні, а саме: створення на базі пологового відділення структурного підрозділу – жіночої консультації. Адже відповідно до рішення Кузнецовської міської ради від 30.08.2016 №287 для ремонту жіночої консультації виділено 100 тис.грн. та 159,8 тис.грн. на ремонт частини покрівлі пологового відділення.

Окрім того, 7 вересня 2016 року в ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України» під головуванням начальника О.Коцюбинського відбулась робоча нарада по питанню профілактики та боротьби з онкологічними захворюваннями. На нараді були присутні провідні спеціалісти закладу, які відповідають за онкологічну ситуацію та члени протиракової комісії.

Провівши аналіз захворюваності та причини росту онкологічних захворювань, учасники наради погодили зміну концепції до профілактики та боротьби з онкологічними захворюваннями, а саме в двох напрямках.

Перший напрямок – робота з населенням, пацієнтами, залученням засобів масової інформації, проведенням освітніх заходів серед населення на підприємствах, організаціях, опитуванням населення, створенням умов до відповідальності самого пацієнта до стану свого здоров’я.

Другий напрямок – медичні заходи – зміни ставлення та зміни в організації проведення профілактичних медичних, в тому числі онкопрофілактичних заходів, діагностики, лікування, взаємовідносин та довіри пацієнтів.

На найбільш поширені онкологічні захворювання заплановано створити ряд відеосюжетів по висвітленню проблематики та заходи профілактики даних захворювань.