Дарують дітям любов, увагу та турботу

30 вересня  відповідно до Указу Президента України від 27.11.2008 №1088 щорічно відзначається День усиновлення. Це День захисту прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, який є одним із пріоритетів державної політики України. Упродовж останніх років в Україні відбувся суттєвий крок в розвитку національного усиновлення. Кількість сімей, які готові стати родиною дитині-сироті щороку збільшується.

В нашому місті теж  є люди, які прийняли в свої сім’ї дітей.  Вони відкрили свої обійми перед дітьми-сиротами, даруючи їм любов, увагу та турботу. Щороку служба у справах дітей виконавчого комітету Кузнецовської міської ради вітає опікунів, піклувальників та усиновлювачів з цим святом.

На виконання рішення комплексної програми підтримки сім’ї, дітей та молоді міста Кузнецовськ на 2016 рік,  розрахунку  витрат на 2016 рік та згідно плану роботи служби у справах дітей виконавчого комітету Кузнецовської міської ради на вересень 2016 року, напередодні святкування Дня міста, 13 вересня 2016 року організовано та проведено захід на якому було вручено подарунки дітям-сиротам  та  дітям,позбавлених батьківського піклування, опікунам, піклувальникам,усиновлювачам. Зі словами шани й вдячності звернувся  до  присутніх міський голова Сергій Іванович Анощенко. Він привітав їх зі святом та побажав міцного здоров'я, щастя, успіхів  та благополуччя в їх сім’ях. Зі словами глибокої шани до усиновлювачів, опікунів та  піклувальників,  які опікуються долями дітей звернулася  і заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Ніна Олексіївна Зубрецька.

В цей день слова вдячності звучать і всім тим людям, чия наполеглива праця та активна суспільна позиція допомагає розв’язати проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Доброта і любов ― головне, в чому відчувають потребу діти ― наша надія і наше майбутнє. Тож нехай кожна дитина має родину, в якій зможе бути щасливою!

Служба у справах дітей

виконавчого комітету Кузнецовської міської ради