Управління праці та соціального захисту населення повідомляє

Комунальний заклад «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації інвалідів»  надає послуги комплексної реабілітації для осіб I-IIIгруп інвалідності, що проживають на території Рівненської області та здатні до самообслуговування.

Комплексна реабілітація інвалідів включає в себе комплекс медичних, педагогічних, психологічних, технічних та професійних заходів, спрямованих на відновлення порушених функцій організму, подолання фізичних та інтелектуальних вад, набуття знань, умінь та навичок, які б дали змогу інваліду інтегруватися у суспільство.

Центр має сучасну навчально-методичну та матеріально-технічну бази і забезпечує реабілітацію інвалідів I-IIIгруп різних нозологій.

За додатковою інформацією та направленням на  реабілітацію просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської  міської ради за адресою: м-н Будівельників,1, каб. № 3. Телефон для довідок  2-34-08.

Начальник  управління                                                           Т.Сич