• Офіційна інформація

Прес-реліз Кузнецовського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області за тиждень, із 25.07.2016 року по 31.07.2016 року

За минулий тиждень до Кузнецовського відділу поліції надійшло 84 заяви та повідомлення про злочини і пригоди. Із них:

- вчинення фізичного чи психологічного насильства в сім’ях – 9;

- тілесні ушкодження –5;

- погрози фізичною розправою – 1;

- пошкодження майна – 3;

- крадіжки – 7;

- випадки шахрайства – 4;

- втрата речей та документів – 2;

- зловживання владою – 1;

- порушення правил дорожнього руху – 1;

- добровільна здача зброї – 5;

- невиконання договірних зобов’язань – 1;

- незаконне заволодіння транспортним засобом – 1;

- інші події (порушення публічного порядку, бійки, конфлікти у громадських місцях, розпиття спиртних напоїв у заборонених місцях, і т.п.) – 27;

- повідомлення про смерть (без ознак насильства) – 3.

Окрім цього, протягом минулого тижня в м.Вараш під час проведення командно-штабних навчань, до яких були задіяні сили антитерористичного центру під керуванням Служби безпеки України, Національної гвардії а також Національної поліції, до Кузнецовського відділу поліції надійшло 14 навчальних повідомлень про правопорушення, серед яких: 8 повідомлень про пересування безпілотних літальних апаратів над територією ВП РАЕС, 1 – про виявлення вибухового пристрою на території ВП РАЕС, 2 – про спробу проходу на територію ВП РАЕС по підробленим перепусткам, 1 – про прорив на територію ВП РАЕС, 1 – про затримання підозрілої особи біля периметру 1-ї прохідної ВП РАЕС. В ході проведення навчань було відпрацьовано та узгоджено дії різних відомств у випадку загрози теракту на Рівненській АЕС, перевірено сили та засоби, задіяні в антитерористичній операції.

31 липня 2016 року закінчився місяць добровільної здачі зброї до органів Національної поліції України. Протягом минулого тижня п’ятеро мешканців м.Вараш добровільно здали зброю до Кузнецовського відділення поліції. Серед зданої зброї опинилися: мисливська гладкоствольна рушниця марки "BREVETE S.G.D.G." 12-го калібру, ствол до нарізної зброї, газовий пістолет марки ПГШ-790 калібр 9 мм, саморобний мисливський ніж, мисливська гладкоствольна рушниця марки "ІЖ-17" 16-го калібру.

Також протягом тижня правоохоронцями на території міста виявлено наступні порушення адміністративного законодавства:

-         4 - ст.173-2 КУпАП (вчинення насильства в сім'ї або невиконання захисного припису);

-         4 – ст.178 КУпАП (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді);

-         1 – ст.184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей);

-         1 – ст.190 КУпАП (порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї).

Наталія Шило

Кузнецовський відділ поліції Головного управління