Проблеми забезпечення житлом дітей-сиріт - на контролі

28 липня 2020 року відбулося засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолія Кречика.

З метою поступового розв’язання проблеми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, реалізації державної політики захисту житлових та майнових прав, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року №877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року №515), 28 липня 2020 року відбулося засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

На засіданні комісії затверджено списки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку для виплати грошової компенсації на придбання житла.

Протокол засідання комісії, затверджений рішенням виконавчого комітету Вараської міської ради від 28.07.2020 року №196 скеровано в Рівненську обласну державну адміністрацію для прийняття рішення про розподіл субвенції між конкретними дітьми в порядку черговості.