Інформація щодо кількості пожеж і завданих збитків із початку 2021 року

Вараське районне управління Головного управління ДСНС України у Рівненській області інформує про те, що впродовж поточного періоду 2021 року на території Вараської міської територіальної громади зареєстровано 13 пожеж, проти 5 за аналогічний період минулого року.

По причинам виникнення пожежі розділились наступним чином:

• підпал – 4;
  • коротке замикання електромережі – 2;
  • необережність під час куріння – 2;
  • необережне поводження з вогнем – 2;
  • несправність електричної системи транспортного засобу – 1;
  • потрапляння джерела запалювання на складовані матеріали – 1;
  • порушення правил монтажу електромереж – 1.

Випадків загибелі та травмування людей на пожежах не було.

Сума прямих матеріальних збитків від пожеж становить – 451 тис. 500 грн., побічних – 1 млн 845 тис. 200 грн.

Також, у 2021 році пожежно-рятувальним підрозділом міста неодноразово здійснювалися виїзди на: гасіння сухої трави, залишків рослинності, лісових масивів; надання допомоги населенню по ліквідації наслідків негоди, надання допомоги працівникам поліції по відкриванню дверей квартир, ліквідацію дорожньо-транспортних пригод тощо, на що затрачалися значні матеріальні ресурси та пально-мастильні матеріали.