• Офіційна інформація

Звіт про проведення громадських обговорень щодо перейменування та найменування вулиць на території Вараської МТГ

З 12 по 22 липня 2022 року виконавчим комітетом Вараської міської ради проведено громадські обговорення в форматі електронних консультацій питання перейменування та найменування вулиць на території Вараської міської територіальної громади, що попадають під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки».

Мешканцям Громади запропоновано:

• перейменувати вулицю Курчатова в м.Вараш, вулиці Гагаріна, 1-го травня в с.Заболоття, вулиці 50-річчя Перемоги, Гагаріна, Першотравнева в с.Стара Рафалівка, вулицю Партизанська в с.Озерці;
  • найменувати у м.Вараш вулицю між майданом Незалежності та мікрорайоном Будівельників, вулиці по мікрорайону Перемоги між вулицею Героїв Небесної Сотні та вулицею Соборна, що проходять поряд з будинками 37б, 42 та будинками 49, 51.

Результати громадського обговорення перейменування вул.Курчатова в м.Вараш.

В голосуванні взяло участь 504 жителя Вараської міської територіальної громади, з них:

• за вул. Володимира Коровкіна – 146 голосів;
  • за вул. Героїв України – 121 голос;
  • за вул. Українська – 87 голосів;
  • за вул. Степана Бандери – 86 голосів;
  • за вул. Героїв Маріуполя – 64 голоси.

Результати громадського обговорення перейменування вул.Гагаріна в с.Заболоття.

В голосуванні взяло участь 48 жителів Вараської міської територіальної громади, з них:

• за вул. Віталія Скібчика – 22 голоси;
  • за вул. Патріотична – 20 голосів;
  • за вул. Героїв України – 6 голосів.

Результати громадського обговорення перейменування вул.1-го травня в с.Заболоття.

• за вул. Миру – 30 голосів;
  • за вул. Героїв України – 12 голосів;
  • за вул. Сонячна – 4 голоси;
  • за вул. Європейська – 2 голоси.

Результати громадського обговорення перейменування вул. 50-річчя Перемоги в с.Стара Рафалівка.

В голосуванні взяло участь 44 жителів Вараської міської територіальної громади, з них:

• за вул. Квітнева – 27 голосів;
  • за вул. Героїв України – 4 голосів;
  • за вул. Перемоги – 3 голоси;
  • за вул. Героїв УПА – 2 голоси;
  • за вул. Гаражна – 2 голоси.

Результати громадського обговорення перейменування вул. Гагаріна в с.Стара Рафалівка.

В голосуванні взяло участь 87 жителів Вараської міської територіальної громади, з них:

• за вул. Степана Бандери – 52 голоси;
  • за вул. Церковна – 34 голоси;
  • за вул. Івана Мазепи – 1 голос.

Результати громадського обговорення перейменування вул. Першотравнева в с.Стара Рафалівка.

В голосуванні взяло участь 96 жителів Вараської міської територіальної громади, з них:

• за вул. Травнева – 66 голосів;
  • за вул. Героїв Азову – 25 голосів;
  • за вул. Бурштинова – 3 голоси;
  • за вул. Лесі Українки – 1 голос;
  • за вул. Весняна – 1 голос.

Результати громадського обговорення перейменування вул. Партизанська в с.Озерці.

• за вул. Незалежності – 5 голосів;
  • за вул. Єднання – 4 голоси;
  • за вул. Героїв України – 1 голос.

Результати громадського обговорення найменуванню вулиці між майданом Незалежності та мікрорайоном Будівельників у м.Вараш.

В голосуванні взяло участь 402 жителі Вараської міської територіальної громади, з них:

• за вул. Степана Бандери – 111 голосів;
  • за вул. Поліська – 100 голосів;
  • за вул. Європейська – 88 голосів;
  • за вул. Прибережна – 71 голос;
  • за вул. Ділова – 32 голоси.

Результати громадського обговорення найменування вулиці по мікрорайону Перемоги між вулицею Героїв Небесної Сотні та вулицею Соборна, що проходять поряд з будинками 37б, 42 у м.Вараш.

В голосуванні взяло участь 401 житель Вараської міської територіальної громади, з них:

• за вул. Захисників України – 127 голосів;
  • за вул. Затишна – 95 голосів;
  • за вул. Герої Азовсталі – 92 голоси;
  • за вул.Чорнобаївська – 52 голоси;
  • за вул. Володимира Коровкіна – 35 голосів.

Результати громадського обговорення найменування вулиці по мікрорайону Перемоги між вулицею Героїв Небесної Сотні та вулицею Соборна, що проходять поряд з будинками 49, 51 у м.Вараш.

В голосуванні взяло участь 407 жителів Вараської міської територіальної громади, з них:

• за вул. П’ятихатки – 142 голосів;
  • за вул. Квітнева – 112 голосів;
  • за вул. Затишна – 76 голосів;
  • за вул. Пряма – 41 голос;
  • за вул. Привітна – 35 голосів.

Усі пропозиції, що надійшли розглянуті на комісії з найменування та перейменування мікрорайонів, вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території Вараської міської територіальної громади.
В подальшому, рекомендації даної комісії стануть підставою для прийняття відповідного рішення Вараською міською радою.

За інформацією Відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Вараської міської ради

Чат-бот Вараської громади! TelegramViber Приєднуйтесь!