Про формування заявки-потреби для послуг із санаторно-курортного лікування у 2023 році

До уваги жителів Вараської міської територіальної громади!

Із метою формування заявки-потреби для послуг із санаторно-курортного лікування або виплати грошової компенсації у 2023 році, особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС 1 категорії та батькам дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС, до 15 жовтня 2022 року необхідно звернутись до відділу "Центр надання адміністративних послуг" Департаменту соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради для написання заяви на отримання послуг з санаторно-курортного лікування чи отримання компенсації, з наступним пакетом документів:

• довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;
  • копія посвідчення постраждалої особи;
  • копія паспорта (для дітей копія свідоцтва про народження);
  • довідка про склад сім’ї (для отримання путівки для оздоровлення дитини з інвалідністю, інвалідність якої пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС).

Документи потрібно подати за однією з адрес:

• місто Вараш, майдан Незалежності,1 Департамент соціального захисту та гідності (приміщення виконавчого комітету Вараської міської ради каб.105);
  • Вараський р-н, с. Заболоття (вул. Соборна 10А);
  • Вараський р-н, с.Сопачів вул. Центральна 14А;
  • Вараський р-н, с.Собіщиці вул. Центральна 67;
  • Вараський р-н, с.Стара Рафалівка вул. Центральна 25;
  • Вараський р-н, с.Мульчиці вул. Центральна 13А;
  • Вараський р-н, с.Більська Воля вул. Рафалівська 127;
  • Вараський р-н, с.Озерці вул. Соборна 32.

За більш детальною інформацією звертатись за телефоном (03636) 3-17-16.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!