Конкурс на заняття вакантної посади

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, Рівненської області:

м-н Вараш, 41, м. Вараш, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

спеціаліста І категорії управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради Рівненської області.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра у сфері інформаційних технологій.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 2 років, або стаж роботи за фахом не менше 2 років.

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються головним спеціалістом управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради МОЧАРСЬКОЮ Інною Василівною  за телефоном: 2-30-86.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м. Вараш, м-н Вараш, 41, управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, 2-й поверх, кабінет 12.

Документи для участі у конкурсі:

заява про участь у конкурсі;

заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

копія трудової книжки кандидата;

копія документа, який посвідчує особу;

копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності ).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).