Запрошуємо до участі!

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур» та Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) проводять:

• Всеукраїнський конкурс «Волонтерство: від усвідомлення до дії», до Міжнародного дня волонтера;
  • Всеукраїнський конкурс есе «Українське волонтерство – унікальне явище сьогодення», до Міжнародного дня волонтера та Дня благодійництва.

Конкурси проходять за підтримки: Уповноваженого Президента України з прав людини, Уповноваженого Президента України з питань волонтерської діяльності, Міністерства соціальної політики України, Міністерства культури та інформаційної політики, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства оборони України, ДП «Центр захисту інформаційного простору України», Асоціації благодійників України та ін.

Більш детальну інформацію про вищезазначені конкурси зацікавлені особи можуть дізнатися на сайті «Офіційний портал Києва» Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації.