II тур обласної гри "Сімейні перегони"

Дистанційний формат проведення заходу (у звʹязку з карантином) передбачає виконання естафет, фіксації їх на відео та відправлення відео організаторам.

Три відео та заявка (персональний склад команди, згідно зі зразком у відповідному положенні)  надсилаються на електронну пошту організаторів rivnesport1@ukr.net у темі листа вказати «Сімейні перегони, прізвище сімʹї» Наприклад, «Сімейні перегони. Іванов/Ігнатенко». Відео та заявку надіслати у період з 9.00 12 квітня по 9.00 19 квітня 2021 року.

 

УМОВИ УЧАСТІ ТА ЗМІСТ ЕСТАФЕТ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО ФОРМАТУ

Переможець та призери у окремих естафетах визначаються за кращим часом, який вони показали під час виконання завдання естафети на відео.

Нарахування балів здійснюється за наступною схемою. За I місце – 1 бал, за II місце – 2 і т.д.

За умови однакових результатів у естафеті команди отримують середній бал.

Загальнокомандне місце визначається за сумою балів здобутих в окремих естафетах. Перемогу у змаганнях здобуває команда, у якої найменша сума балів.

За умови однакової суми балів переможець визначається за більшою кількістю I, II, III і т.д. місць у естафетах, при рівній кількості цього показника – за кращим результатом у 3 естафеті, далі – 2, 1.

Якщо з’ясується, що у команді (на відео) виступають учасники, які не відповідають вимогам положення, то така команда знімається з участі у грі.

Якщо учасники відправлять кілька відео однієї і тої самої естафети, то до уваги буде братися перше відео, яке було відправлено.

Умови виконання естафет:

  • Упродовж трансляції усього відео з виконанням естафет учасники повинні бути у спортивному одязі та взутті. Рекомендовано мати єдину спортивну форму.
  • На відео, під час виступів, повинні бути усі члени команди.
  • Команда-учасниця, відправляючи свої відео для участі у змаганнях, погоджується з усіма умовами проведення гри.
  • Учасники команди виконують три естафети. Відповідно, організатори повинні отримати по три відео від кожної команди.

 

Скакалка.

Порядок виконання: дорослі учасники, діти. Дозволяється використовувати кожним учасником власну скакалку. Відлік часу розпочинається з виконання першого стрибка через скакалку першим учасником. Він здійснює 10 стрибків через скакалку одночасно обома ногами, перекидаючи скакалку перед собою. Після того, як перший учасник здійснив десятий стрибок через скакалку, естафету продовжує другий учасник. Якщо другий (третій, четвертий) учасник виконав стрибок раніше ніж попередній учасник здійснив виконання десятого стрибка, то такий стрибок (стрибки) учасником вважається невиконаним, і він не буде зараховуватися. Другий учасник виконує усе аналогічним чином і передає естафету наступному учасникові. Виконання естафети здійснюється усіма членами команди. Естафета вважається завершеною тоді, коли 4 учасник виконав десятий стрибок через скакалку і торкнувся ногами поверхні майданчика. Усі стрибки через скакалку сумуються.

Порушення: неправильна передача естафети (якщо попередній учасник не завершив своє виконання естафети, а наступний - розпочав), невиконання стрибка окремо кожним учасником, неправильне здійснення стрибка (не одночасно двома ногами). За кожне порушення до загальнокомандного часу буде додаватися по 5 секунд.

Обруч. 

Порядок виконання: дорослі учасники, діти. Усі учасники використовують один обруч. Рекомендований діаметр обруча гімнастичного – 85 см або 90 см. Відлік часу розпочинається з початку обертання обруча першим учасником. Відлік часу розпочинається з моменту коли гімнастичний обруч залишив руки учасника. Повний оберт обруча вважається виконаним тоді, коли обруч повертається у стартове положення відносно тіла учасника.

Він здійснює 10 обертань обруча на талії. Після того, як перший учасник виконав десятий оберт, він здійснює передачу естафети (обруч) другому учасникові. Другий учасник виконує усе аналогічним чином і передає естафету (обруч) наступному учасникові. Виконання естафети здійснюється усіма членами команди. Естафета вважається завершеною тоді, коли 4 учасник виконав десятий оберт обруча на талії. Повний оберт обруча вважається виконаним тоді, коли обруч повертається у стартове положення. Усі оберти обруча  сумуються.

Порушення: невиконання або неповне виконання оберту обруча кожним окремим учасником. За кожне порушення до загальнокомандного часу буде додаватися по 5 секунд.

 

Прес. 

Порядок виконання: дорослі учасники, діти. Відлік часу розпочинається з початку виконання першого піднімання тулуба першим учасником. Виконання естафети повинно бути чітко видно (здійснювати фіксацію виконання вправи на відео з перебування учасника у профіль до камери).

Учасник, перебуваючи у вихідному положенні – лежачи на спині, ноги на підлозі зігнуті в колінах, пальці рук «в замку» за головою, лікті торкаються підлоги. Учасник розпочинає підняття тулуба торкаючись ліктями колін (в будь-якому місці), тоді повертається у вихідне положення – лягаючи на спину, ліктями торкається підлоги (рахунок – один і так далі).   

Завдання виконується не відриваючи ніг від підлоги, якщо це зробити важко – ноги дозволяється закріпити будь-яким предметом, або притримувати іншим учасником команди.

Якщо вищевказані умови не дотримані (лікті не торкаються колін та підлоги) – таке підняття тулуба НЕ БУДЕ ЗАРАХОВАНО.

Після того, як перший учасник виконав десятий підйом тулуба і повернувся у вихідне положення, естафета переходить до другого учасника. Він виконує усе аналогічним чином. Виконання естафети здійснюється усіма членами команди по черзі. Естафета вважається завершеною тоді, коли 4 учасник виконав 10 підйомів тулуба і повернувся у вихідне положення.

Порушення: неправильна передача естафети (якщо попередній учасник не завершив своє виконання естафети, а наступний - розпочав), невиконання або неповне виконання підйому окремим учасником (невиконання одного піднімання тулуба (лікті не торкаються колін та/чи поверхні майданчика, неправильне положення рук, роз’єднання пальців у «замку». За кожне порушення до загальнокомандного часу буде додаватися по 5 секунд.