Ґранти для громадських організацій Вараської громади

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) у межах програми "Громадськість за демократизацію", яка фінансується Європейським Союзом, оголошує конкурс грантів "Просвіта та діалог для розвитку демократії".

Мета конкурсу – надати підтримку організаціям громадянського суспільства для посилення процесу демократизації в Україні. Цим конкурсом ІЕД заохочує впровадження принципів демократії на всіх рівнях на основі правдивої неупередженої інформації.

Конкурс ґрантів поділено на два лоти:

Лот 1. Боротьба з дезінформацією про вакцинацію від COVID-19

Проєкти мають бути спрямовані на проведення інформаційної кампанії щодо важливості вакцинації від COVID-19, розвінчування міфів про вакцинацію та пандемію COVID-19, надання інформації про пункти та процедуру вакцинації.

Лот 2. Налагодження діалогу Громада-Бізнес-Влада

Проєкти мають бути спрямовані на створення постійно діючих діалогових майданчиків для представників бізнесу, громадськості та влади з метою обговорення та вирішення нагальних проблем громади.
ГЗД1
До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського суспільства, які мають:

  • статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 6 місяців станом на 18.10.2021;
  • спроможність впроваджувати грантові проєкти та звітувати за ними (включаючи фінансове звітування);
  • запланували участь не менше двох представників своєї організації в конференціях програми, які припадають на період виконання проєкту (перелік і дати запланованих конференцій див. нижче);
  • вебсайт організації та/або сторінку у фейсбуці або інших соціальних мережах.

Максимальний розмір гранту – 350 000 гривень (оптимальний бюджет проекту 250 000 гривень).

Тривалість проєктів – 6-9 місяців. Переможці конкурсу під час виконання грантової угоди мають право подати нову ґрантову заявку, що забезпечить збереження сталості або розширення проєкту, який виконується.

Кінцевий термін подання ґрантових заявок – 18 жовтня 2021 року до 24:00.

Ознайомитись з повним описом конкурсу та вимогами.