Перенесено благодійний ярмарок

Благодійний ярмарок-продаж, який був запланований на 14 лютого, переноситься на 07 березня у зв'язку з несприятливими погодними умовами та за згодою мами Богданчика.

Вараський міський центр соціальних служб запрошує усіх небайдужих долучитися до збору коштів на лікування маленькому мешканцю міста Вараш - Малюку Богданчику, якому лише 5 років. Діагноз: гострий лейкоз.

Благодійний ярмарок відбудеться в центрі міста біля Вараської міської ради та міського фонтану 7 березня, початок о 13.00 год.

На Вас чекають:

- випічка власного приготування;

- смачні млинці;

- безалкогольний глінтвейн;

- запашний чай;

- вироби ручної роботи, виготовлені вихованцями підліткових клубів;

- креативні фотозони;

- виступи вихованців підліткових клубів.

Усі бажаючі можуть приносити власну випічку для її реалізації!

На ярмарку буде діяти власна валюта "благодійники". Суму, яку бажаєте пожертвувати, ви власноруч кидаєте у скриньку, а вам натомість дають "благодійники", якими ви будете розраховуватись при покупці товару на ярмарку. 5 гривень дорівнює 5 "благодійникам".

Тож, містяни, єднаймося і разом допоможемо багатодітній сім’ї подолати недугу. Давайте подаруємо Богданчику щасливе дитинство!

Чекаємо Вас!!!

Додаткова інформація про ярмарок-продаж за телефоном: 0978855233 (Світлана Пашко, директор Вараського міського центру соціальних служб).

Реквізити для допомоги:

5168 7574 0998 1018 Малюк Олена – мама Богданчика.