До уваги бджолярів! Розпочато реєстрацію пасік

У Вараській міській територіальній громаді розпочато реєстрацію пасік. Пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, яка займається бджільництвом, у виконавчому комітеті Вараської міської ради.

Продовжити

У травні завершуються преференції для платників єдиного податку першої групи

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує фізичним особам – платникам єдиного податку 1 групи, що Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", передбачені пільги для платників єдиного податку першої групи.

Продовжити

На території Вараської громади відбудуться рейди проти стихійної торгівлі

У середу 2 червня відбулася нарада щодо впорядкування вуличної торгівлі на території Вараської громади. У засіданні взяли участь представники Управління безпеки та внутрішнього контролю виконавчого комітету Вараської міської ради, Відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Володимирецького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області та районного відділу поліції.

Продовжити

Здавали житло в оренду – як сплачувати податок на нерухоме майно

Головне управління Державної податкової служби у Рівненській області нагадує, що згідно ст.266 Податкового кодексу України об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

Продовжити

Зареєструвати ФОП онлайн - скористайтесь порталом Дія

Віднедавна громадяни України мають можливість зареєструвати себе підприємцем не лише у Центрах надання адміністративних послуг. Завдяки постанові Кабінету Міністрів України №418 від 28 квітня 2021 "Про реалізацію експериментального проекту щодо державної реєстрації фізичної особи підприємцем в автоматичному режимі" це можна зробити онлайн на порталі Дія.

Продовжити

Конкурс щодо відшкодування відсотків за кредитами для суб’єктів малого та середнього підприємництва

Департамент економічного розвитку і торгівлі Рівненської облдержадміністрації оголошує конкурсний відбір проєктів суб’єктів малого і середнього підприємництва області, для реалізації яких може бути надана фінансова підтримка з обласного бюджету на 2021 рік шляхом часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проєктів.

Продовжити