До відома сільськогосподарських товаровиробників органічної продукції

Відділ підприємницької діяльності та агросектору економіки Управління економіки та розвитку громади виконавчого комітету Вараської міської ради інформує, що на реалізацію Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Рівненської області на 2018-2022 роки, з обласного бюджету на поточний рік передбачено 250 тис.грн для підтримки розвитку органічного виробництва.

Продовжити

Запрошуємо підприємців Вараської громади взяти участь у проєкті Polish-Ukrainian Startup Bridge

Підприємців Вараської громади запрошують долучитись до польського проєкту стартапів Polish-Ukrainian Startup Bridge (PUSB). Проєкт реалізується фундацією "Фонд співпраці" спільно з Міністерством Фондів та Регіональної Політики Польщі і фінансується програмою Polish Aid Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Продовжити

Дотація за бджолосім’ї у 2021 році

Повідомляємо власників бджолосімей Вараської міської територіальної громади, про те, що виконавчим комітетом Вараської міської ради розпочато прийом документів на отримання бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї, відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 р. №107 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції" (зі змінами №517 від 12.05.2021).

Продовжити

До уваги бджолярів! Розпочато реєстрацію пасік

У Вараській міській територіальній громаді розпочато реєстрацію пасік. Пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, яка займається бджільництвом, у виконавчому комітеті Вараської міської ради.

Продовжити