• Головна
  • ⎇ Економіка
  • Підприємництво
  • Державний аграрний реєстр – онлайн-платформа підтримки аграріїв Вараської громади

Державний аграрний реєстр – онлайн-платформа підтримки аграріїв Вараської громади

Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило онлайн-платформу Державний аграрний реєстр (ДАР).

Це автоматизована електронна система задля ефективного і прозорого розподілу та адміністрування усіх видів підтримки українським аграріям, що надаються в межах державних програм (гранти від міжнародних партнерів, інші види технічної допомоги).

Агровиробники, які зареєстровані в ДАР, уже цьогоріч зможуть подати заявку для одержання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також позик і технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів.

Запуск Державного аграрного реєстру є важливим кроком на шляху підготовки України до членства в Європейському Союзі. ДАР відповідає директивам ЄС щодо програм державної підтримки сільського господарства. Окрім таких очевидних переваг, як зручність, прозорість, швидкість та підзвітність у сфері адміністрування підтримки для сільгосп виробників.

Незабаром в ДАР з’являться перші програми підтримки завдяки фінансовій допомозі Європейського Союзу, а саме програми допомоги дрібним фермерам, які вирощують сільськогосподарські культури або тримають корів.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!