Допомога для ВПО

БФ "Право на захист" (Фонд) – благодійний фонд, що діє в партнерстві з HIAS, глобальною організацією з надання допомоги біженцям.

Фонд зосереджує діяльність на наданні допомоги внутрішньо переміщеним особам, особам, які потребують міжнародного захисту, особам без громадянства, особам з підвищеним ризиком безгромадянства та особам без документів.

Благодійний фонд в межах Рівненської області надасть натуральну допомогу у вигляді продуктових наборів та постільних комплектів для 1205 сім'ям внутрішньо переміщених осіб, що залишилися проживати або перебувають тимчасово в нашій області.

На даному етапі плануємо охопити громади Вараського, Сарненського районів та Костопільську і Березівську громаду Рівненського району.

Хто може отримати допомогу?

ВПО, що отримали офіційний статус або можуть підтвердити вимушене переміщення місцем реєстрації і мають одну з наступних вразливостей:

  • Матері з дітьми до 6 років;
  • Матері, що мають двох і більше дітей до 18 років;
  • Люди з інвалідністю 1 та 2 групи, що не здатні самостійно пересуватися або потребують додатково догляду;
  • Одинокі пенсіонери.

Реєстрація буде відкрита до 22 липня 2022 року. Видача допомоги буде відбуватися у центрах громади в період з 1 по 19 серпня 2022 року.

Увага! Заповнення форми, це Ваш запит на отримання допомоги. Після цього Фонд проводить верифікацію запитів та визначає пріоритетні вразливі групи у цільовій громаді, які отримають першочергово допомогу.

Якщо Ви потрапляєте до першочергового переліку на допомогу від фонду, наші представники вам зателефонують.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін. Долучайтеся!

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!