Протокол №6 засідання громадської ради при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради

ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова громадської ради

________ І. Саворона

10 грудня 2015 р.

П Р О Т О К О Л №6

засідання громадської ради

при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради

Присутні:   11 осіб.

Порядок денний:

  1. Робота фітнес-клубу «JoyFitness».
  2. Звіт робочої комісії щодо добудови магазину «Білий лебідь».
  3. Присвоєння Сергію Тарасюку звання почесного громадянина міста Кузнецовськ (посмертно).
  4. Присвоєння ЗОШ №5 імені Сергія Тарасюка.
  1. Робота фітнес-клубу «JoyFitness».

Слухали: Бортнік Г. М., мешканка будинку Вараш 43, яка повідомила про численні порушення державних будівельних норм 2005р. та 2013р., про порушення при відкритті спортивного клубу, відсутності дозволу на відкриття, поскаржилася на постійний шум, гуркіт, які створюють відвідувачі «JoyFitness».

Виступили: І. Саворона, який повідомив про проведення ним, особисто, ряду зустрічей, як в помешканні сім’ї Бортніків так і з власниками фітнес-клубу та розповів про заходи, які були зроблені для врегулювання конфліктної ситуації.

Виступили: В. Журба запропонував створити комісію і виявив бажання брати в ній участь.

Виступили: С. Жданюк, який висловив занепокоєння у правдивості нових висновків фахівців щодо роботи фітнес-клубу, оскільки їхні попередні висновки не містили порушень у роботі закладу. Зважаючи на це, він запропонував запросити до роботи комісії максимально незалежних експертів.

Виступили: І. Саворона, який запропонував звернутися до міського голови із проханням створити комісію у складі спеціалістів відповідного напрямку, депутатів міської ради, членів громадської ради (Жданюк С. І., Журба В. І., Саворона І. В.), представників обох зацікавлених сторін цієї резонансної ситуації.

Голосували: «за» - 11

                       «проти» - 0

                       «утрималися» - 0

Вирішили: звернутись до міського голови із проханням створити комісію у складі спеціалістів відповідного напрямку, депутатів міської ради, членів громадської ради (Жданюк С. І., Журба В. І., Саворона І. В.), представників обох зацікавлених сторін цієї резонансної ситуації.

2. Звіт робочої комісії про добудову магазину «Білий лебідь»

Слухали: В. Журба про перетворення торгового павільйону «Білий лебідь» в магазин, із порушенням норм, про що йшлося в листі з Рівненської державної інспекції сільського господарства. Він запропонував написати лист-звернення до міського голови із пропозицією розірвати договір про оренду земельної ділянки.

Виступили: П. Ширко, який запропонував звернутися до міської ради із проханням, надати громадській раді повний пакет дозвільних документів на будівництво магазину.

Виступили: С. Жданюк, який наголосив, що причиною яка привела до цієї ситуації є наявність прогалин в українському законодавстві.

Виступили: І. Саворона запропонував доручити В. Журбі підготувати звіт робочої групи та написати проект-звернення до міського голови з пропозицією створити комісію з детальним вивченням даного питання.

Голосували: «за» - 11

                       «проти» - 0

                       «утримались» - 0

Вирішили: доручити В. Журбі підготувати звіт робочої групи та написати проект звернення до міського голови з пропозицією створити комісію з детальним вивченням даного питання.

3.Присвоєння Сергію Тарасюку звання почесного громадянина міста (посмертно).

Слухали: В. Босика, який запропонував розглянути питання про присвоєння Сергію Тарасюку звання почесного громадянина міста (посмертно). Відповідні проекти рішення зареєстровані у міській раді.

Голосували: «за» - 11

                       «проти» - 0

                       «утримались» - 0

Вирішили: підтримати ініціативу щодо присвоєння Сергію Тарасюку звання почесного громадянина міста та направити рішення громадської ради до міської ради.

4. Присвоєння ЗОШ №5 імені Сергія Тарасюка.

Слухали: В. Босика, який проінформував громадську раду про звернення депутата В. Міцюка з проханням розглянути питання про перейменування Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.

Голосували: «за» - 11

                       «проти» - 0

                       «утримались» - 0

Вирішили: підтримати депутатську ініціативу про присвоєння загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 м. Кузнецовськ ім’я Сергія Тарасюка

5. Різне.

Виступили: І. Саворона, який розповів про наступне засідання громадської ради на яке запрошені міський голова Сергій Анощенко та члени громадської ради при Рівненській обласній державній адміністрації.

Протокол підготував

секретар громадської ради                                                      В. Босик