Громадський бюджет: запрошуємо сформувати Координаційний комітет

Запрошуємо громадськість подати кандидатури до складу Координаційного комітету громадського бюджету Вараської міської територіальної громади. Електронне звернення можна направити за посиланням http://varash-rada.gov.ua/internet-prijmalnya

До повноважень Комітету належить:

• координування процесу здійснення та функціонування громадського бюджету;
  • забезпечення дотримання вимог Положення про громадський бюджет;
  • контроль за відбором проєктів для фінансування, їх виконанням;
  • попередній розгляд звіту про виконання проєктів, відібраних для фінансування з громадського бюджету;
  • затвердження реєстрів позитивно та негативно оцінених проєктів;
  • затвердження проєктів, які допускаються та не допускаються до голосування;
  • вирішення проблемних та спірних питань, які виникають у процесі реалізації громадського бюджету та розгляд апеляцій;
  • встановлення конкретних термінів на кожен рік для подачі та аналізу проєктів, проведення голосування, підрахунку голосів та оголошення проєктів-переможців.

Комітет працює у формі засідань, які проводяться у робочі дні з початком не раніше 17:00. Засідання Комітету можуть проводитись онлайн.

Член Координаційного комітету не може бути автором проєкту.

Положення про громадський бюджет Вараської міської територіальної громади

Громадський бюджет Вараської міської територіальної громади – це частина бюджету Вараської міської територіальної громади, з якого здійснюється фінансування визначених безпосередньо членами територіальної громади заходів, виконання робіт та надання послуг відповідно до оформлених проєктів, які стали переможцями конкурсу в межах розпорядників та одержувачів бюджетних коштів в системі головних розпорядників бюджетних коштів. Кошти громадського бюджету спрямовуються на реалізацію визначених в процесі голосування кращих проєктів розвитку громади, які надійшли до Вараської міської ради від мешканців міської територіальної громади.