У місті тривають «ДНІ ЕНЕРГІЇ-2016»

У неділю, 4 вересня, у рамках урочистого відкриття «Днів енергії-2016» присутніх зі святом вітали міський голова Сергій Анощенко та один із організаторів заходу Олег Квас. Цього дня у центрі міста пройшла маса цікавих заходів, спрямованих на популяризацію енергозбереження та підвищення обізнаності мешканців міста в питаннях енергоефективності: флешмоб «Енергія майбутнього» від вихованців БДЮТу; акція «Енергоефективний споживач»; виставка енергозберігаючих технологій, в якій взяли участь підприємці, що займаються виробництвом та реалізацією обладнання та матеріалів, використання яких дозволяє значно скоротити споживання енергоносіїв та заощадити кошти на їх придбання (магазин будівельних матеріалів «Магніт», ТОВ «Megawatt» (м.Луцьк), компанія «ЕЛМІЗ»); відкриття консультаційного центру від провідних банків України («ПАТ Укргазбанк» та «АТ Укрексімбанк»).

Залучили до заходів і найменших меншканців міста: для них було організовано конкурс дитячого малюнку «Діти за енергоефективність» та проведено цікаві майстер-класи від мистецького об'єднання «Творча Кузня». Розважали дітлахів аніматори агенції дитячих свят «Пан Коцький». Також під час заходу усі бажаючі мали можливість спробувати каву, приготовлену на сонячних панелях та обміняти використані батарейки на подарунки.

 

Окрім того, 4 вересня відбулися змагання скейтерів «SKATE CONTEST». Свою майстерність присутнім демонстрували місцеві скейтбордисти, усі вони отримали грамоти від організаторів заходу.

Впродовж тижня в рамках днів енергії пройшло ще чимало різноманітних заходів. Так, 6 вересня 2016 року в приміщені Кузнецовської гімназії відбувся тренінг для учнівської молоді "Моя мотивація до енергозбереження" (за підтримки Колегії екологічної освіти "Світ освіт", виконавчий директор (тренер) - Катерина Мірошниченко).

А вже 7 вересня у приміщенні Кузнецовської публічної бібліотеки за участі експерта з енергоефективності та енергозбереження Асоціації "Енергоефективні міста України" Дмитра Лесківа пройшла конференція для громади міста на тему «Угода мерів: громадськість та стратегічний план дій». Дана конференція проходила в рамках Проекту "Громадянське суспільство в Угоді Мерів", учасником якого є наше місто. Нагадаємо, що в червні цього року був підписаний меморандум між ГО "ЕНЕРГІЯ КОМФОРТУ", Асоціацією "Енергоефективні міста України" та Кузнецовською міською радою для реалізації загальних цілей даного Проекту. Цього ж дня у бібліотеці відбулось відкриття виставки «Енергоефективність. Екологія. Економія» та презентація збірки казок Марії Солтис-Смирнової «Як берегти нашу природу» (з ілюстраціями місцевої художниці Ірини Герчанівської), яка була видана за підтримки ГО «Енергія комфорту».

«ДНІ ЕНЕРГІЇ» тривають, попереду на містян чекає ще чимало нових цікавих заходів. Так, 10 вересня у Парку культури та відпочинку відбудеться велоквест та демонстрація фільму «HOME». У освітніх закладах міста впродовж тижня проходитимуть відкриті уроки на теми «Моя школа - енергоефективна» та «Сортування сміття». А вже у неділю, 11 вересня, відбудеться  підведення підсумків конкурсу малюнків «Діти за енергоефективність» та закриття заходу «ДНІ ЕНЕРГІЇ-2016».