Привітання міського голови Сергія Анощенка з Днем фізичної культури і спорту

Сердечно вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту!
Я радий поздоровити всіх мешканців та гостей міста з цим чудовим святом, яке пропагує силу, здоров’я та здоровий спосіб життя.

Воно є особливим знаком поваги і визнання всіх людей, які свого часу визначили спорт і заняття фізичною культурою як свою професію, і для яких здоровий спосіб життя вже встиг стати життєвим кредо. Немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя мешканців сприятиме оновленню нашого міста, здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій міста. Наші спортсмени гідно представляють місто на обласних, всеукраїнських та міжнароднихспортивних аренах.

Бажаю усім фахівцям галузі, тренерам, спортсменам і їхнім родинам добробуту, щастя, злагоди, гарного настрою, наснаги, рекордних спортивних та особистих досягнень.

З повагою, міський голова С.Анощенко