Про рішення 9 сесії

Завершила свою роботу 9 сесія Кузнецовської міської ради 7 скликання. 30 серпня 2016 року відбулося І пленарне засідання сесії, а вже 7 вересня - друге. Загалом до порядку денного 9 сесії було внесено 84 питання: з них лише 7 проектів рішень не було проголосовано,  всі інші проекти рішень депутати підтримали більшістю голосів.

 

 Під час І пленарного засідання, яке пройшло 30 серпня 2016 року, депутати розглянули 31 проект рішення: 29 з них було прийнято, 2 – ні. Перед тим, як розпочати роботу засідання, міський голова Сергій Анощенко розповів про ситуацію, яка нині є у КМКП та виконав приємну місію: нагородив грамотою Кузнецовської міської ради та грошовою винагородою в розмірі 1000 гривень Анатолія Шостацького – чемпіона Кубку Світу з пауерліфтингу.

Також, вже традиційно, перед початком формування порядку денного, депутати заслухали звернення від бажаючих виступити містян. Перше з них стосувалося перейменування нашого міста, у другому Юрій Рабий звернувся до присутніх із проханням вирішувати усі питання мирно, з взаємоповагою та побажав народним обранцям продуктивної роботи.

Депутатських запитів та звернень цього дня було чотири. Депутат Дмитро Ющук попросив колег підтримати його звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Рівненської обласної ради щодо вжиття заходів по запобіганню руйнування системи надання медичної допомоги на території потенційно аварійного об’єкта – ВП Рівненська атомна електростанція «НАЕК «Енергоатом». Ще одне звернення Дмитра Ющука стосувалося позову Сарненської місцевої прокуратури в особі Кузнецовської міської ради до відповідачів ФОП Гуліти Т.В., ФОП Гутник Л.В., ФОП Йосафович К.П. про визнання недійсними договорів оренди та зобов’язання повернення приміщень. Помічник депутата Сергія Присяжнюка Василь Журба озвучив звернення про визнання ДНР та ЛНР терористичними організаціями, а Російську Федерацію агресором. Депутат Сергій Денега попросив депутатів підтримати його звернення до Президента України П.Порошенка, Прем’єр-міністра України В.Гройсмана, голови Верховної Ради України А.Парубія щодо законодавчого врегулювання права громадян України на зброю.

Усі звернення депутатами було підтримано.

 

На завершення роботи І пленарного засідання присутні заслухали інформацію Руслана Грицая, начальника Кузнецовського відділу поліції Національної поліції ГУ Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території міста. Після доповіді начальник поліції відповів на численні запитання депутатів.

 

Під час ІІ пленарного засідання 9 сесії, яке відбулося 7 вересня, депутати розглянули 53 проекти рішень: 48 з них було прийнято, 5 – не набрали необхідної для прийняття кількості голосів.

Розпочали роботу вже традиційно із заслуховування виступів присутніх гостей та мешканців міста. Так, цього дня до нашого міста завітав координатор «Національного руху ДІЯ» на Рівненщині Роман Коваль, аби обговорити ситуацію, яка виникла навколо демонтажу активістами ГО «НР Дія» незаконно встановленої торгової точки (поблизу дитячого майданчика).

 

Окрім того, цього дня на сесію прийшли представники спеціалізованого мистецького навчального закладу Кузнецовська дитяча музична школа, аби висловити свою точку зору з приводу нещодавно проведеного у закладі конкурсу на визначення директора.

Депутатських запитів та звернень було декілька: депутата Дмитра Ющука до Господарського суду Рівненської області та Сарненської місцевої прокуратури (з приводу ситуації, що виникла із орендою майна управління освіти місцевими підприємцями) та міського голови Сергія Анощенка до Віце-прем’єр-міністра України, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г.Зубка щодо проблем, які склалися у житлово-комунальній сфері нашого міста внаслідок блокування рахунків КМКП.

Загалом під час 9 сесії Кузнецовської міської ради депутатами було прийнято чимало важливих для життєдіяльності міста рішень, зокрема: «Про утворення юридичної особи КП «Благоустрій», «Про створення юридичної особи КП «Житлокомунсервіс»,  «Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грушевського В.В.», «Про створення комісії з розгляду питань щодо списання комунального майна шляхом ліквідації та безоплатної передачі з балансу виконавчого комітету Кузнецовської міської ради», «Про внесення змін до рішення міської ради від 28.05.2015 №1973 «Про надання згоди на передачу державного майна у комунальну власність територіальної громади міста – реабілітаційного спортивного комплексу»», «Про надання дозволу на приватизацію жилих і нежилих приміщень в гуртожитку для проживання сімей будинку №24 по мікрорайону Перемоги». Також радою було затверджено «Положення про відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Кузнецовської міської ради», «Положення про управління містобудування, архітектури та капітального будівництва», внесено зміни до ряду міських програм і бюджету міста на 2016 рік та затверджено договір Партнерських відносин між Містом Кузнецовськ (Україна) в особі міського голови Сергія Анощенко і міського Муніципалітета Пабяніце (Польща) в особі Президента Гжегожа Мацкєвіча. 

Розглянули депутати під час сесії й ряд «земельних питань», зокрема: затвердили проекти землеустрою та передали земельні ділянки у власність учасникам АТО, затвердили технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки КГО «Явір», поновили договір оренди земельної ділянки ЖБК «Енергетик», поновили договір оренди земельної ділянки «ВДК Компані» та надали згоду ТзОВ «Інкомбуд» на поділ земельної ділянки.

Окрім того, під час 9 сесії депутатами було прийнято декілька важливих рішень, які дозволять впорядкувати торгівлю в місті: «Про затвердження Положення про відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Кузнецовської міської ради», «Про затвердження Порядку розміщення та демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності побутового,соціально-культурного чи іншого призначення та рекламних засобів у місті Кузнецовськ» та рішення ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 28 березня 2014 року №1211 «Про затвердження «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Кузнецовськ».

Також цього дня депутати прийняли рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2014 №1805 «Про затвердження Програми підтримки створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м.Кузнецовськ до 2020 року» та «Про затвердження Програми співфінансування ремонтів житлових будинків ОСББ м.Кузнецовськ на 2016-2020 роки в новій редакції». Перед початком розгляду питань щодо підтримки з міського бюджету ОСББ перед пристніми виступила Ольга Цьомах, голова «ОСББ Будівельників, 29»:

Проекти рішень «Про деякі питання розміщення Тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м.Кузнецовськ», «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Килюшику І.С.», «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) релігійній громаді парафії Спасо-Преображенського собору Сарненської єпархії Української Православної Церкви м.Кузнецовськ» не набрали необхідної для прийняття кількості голосів, «Про внесення змін в рішення міської ради від 14.08.2015 №2098 «Про надання згоди на передачу державного майна у комунальну власність територіальної громади»» та рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 15.10.2015 №2196 «Про затвердження Програми поводження з відходами м.Кузнецовськ на 2016-2020 роки» не набрали необхідної для прийняття кількості голосів.

Не набрав необхідної для прийняття рішення кількості голосів й проект рішення «Про ліквідацію комунального закладу «Парк культури та відпочинку»». Думки депутатів щодо цього питання розділилися: 14 з них проголосували «за» ліквідацію Парку, 10 «проти», 2 депутати «утрималися» від голосування та ще 2 «не голосували». Відтак, Парк культури та відпочинку у місті поки що функціонуватиме.

Результати голосувань дев'ятої сесії