Засідання комісії з питань захисту прав дитини

12 вересня 2016 року під головування заступника голови комісії, начальника служби у справах дітей виконавчого   Анни Ільїної  відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 4 питання.

 

Обговорено та взято до відома інформації щодо стану  виховної роботи у навчальних закладах міста Кузнецовська  продовж 2015-2016 навчального року. 

За результатами розгляду питань комісією вирішено: взяти під соціальний супровід багатодітну сім´ю, у якій виховується четверо дітей, у зв´язку із вчиненням батьком насильства  відносно своєї однієї малолітньої дочки; затверджено індивідуальний план соціального захисту дитини, яка опинилась в складних життєвих обставинах.

Члени комісії попередили батьків про те, що кожна дитина має право противитися неналежному виконанню батьками своїх обов'язків щодо неї. Жорстоке поводження з дітьми і зневага їхніми інтересами можуть мати різні види і форми, але їх наслідками завжди є серйозний збиток для здоров'я, розвитку і соціалізації дитини, нерідко й загроза її життю. Діти мають право на захист від приниження та насильства, яке карається законом.

За відсутності батьківського піклування захист неповнолітніх дітей здійснюють органи опіки та піклування, які мають право захищати дитину будь-якого віку навіть тоді, коли в сім'ї ще тільки назріває небезпечна для його виховання обстановка. Обов´язок органу опіки та піклування  входить прийняття необхідних заходів щодо захисту прав і законних інтересів дитини.    

Служба у справах дітей

виконавчого комітету Кузнецовської міської ради