Психологічна мотивація молоді до працевлаштування

Отримуючи освіту, кожна людина мріє як найефективніше проявити себе в обраній професії, досягнути успіху у професійній діяльності, бути корисним, забезпечувати життя обраною професією і отримувати від цього задоволення. Молодь має багато амбіцій, прагнень, мрій. Та цього не достатньо. Необхідно набувати знання і збагачуватись життєвою мудрістю.

14 вересня 2016 року фахівцями  Кузнецовського міського центру  зайнятості спільно з тренером  ТзОВ «Імідж Партнер» було проведено  тренінг-семінар на тему: «Психологічна мотивація молоді до працевлаштування». В заході взяли участь 17 безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості в пошуках роботи.

Метою заходу було підвищення рівня внутрішньої мотивації молоді до професійного самовизначення, розуміння власного професійного шляху, вдосконалення навиків самопрезентації, ведення дискусії, переконання, складання плану побудови власної кар’єри та саморозвитку.

В ході тренінгу-семінару безробітні дізналися про різноманітні техніки самопізнання та самовдосконалення, виконували різноманітні вправи та завдання на виявлення лідерських якостей, які допоможуть в подальшому для досягнення успіху в будь-якій життєвій ситуації.

Особливу увагу тренер  Світлана Шевченко приділила правильності написання резюме та техніці спілкування з роботодавцем, адже багато молоді не усвідомлюють, для чого потрібно резюме потенційному працедавцю та ставляться до цього формально, а при співбесіді не готові до того чи іншого запитання. Як результат - шукач роботи не розуміє чому йому відмовлено в працевлаштуванні.

По завершенні заходу безробітній молоді порадили врахувати власні потреби та можливості при прийнятті рішення щодо роботи та віднестися до цього з відповідальністю.

Начальник відділу

Кузнецовського міського

центру зайнятості

Ярощук Р.В.