Призначено начальника управління освіти

Розпорядженням міського голови від 16 вересня 2016 року Корень Олену Миколаївну призначено на посаду начальника управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

Олена Миколаївна розпочала свій професійний шлях на посаді вчителя початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Впроваджувала інноваційні технології та особистісно-індивідуальний підхід до кожного учня, першою в місті почала працювати за системою розвивального навчання. Ввійшла в четвірку кращих вчителів Рівненської області в номінації «Початкове навчання». З січня 2007 року по серпень 2007 року працювала на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи НВК №1. В серпні 2007 року була призначена на посаду директора НВК №1, де й працювала до цього часу.