150-річчя від дня народження Лесі Українки відзначили у центрі дозвілля

25 лютого 2021 року у мистецькій залі Центру дозвілля відбувся святковий концерт з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

Лариса Косач – геній української літератури. Ім’я Лесі Українки, наймужнішої поетеси у світі, сяє непогасною зорею у сузір’ї борців за соціальне й національне визволення українського народу.

Під час концерту глядачі змогли насолодитися неперевершеною грою на музичних інструментах учнів та викладачів ПСМНЗ Вараська дитяча музична школа, декламуванням віршів Лесі Українки, цікавими фактами про життя та творчість Лариси Петрівни Косач-Квітки.

Леся Українка - письменниця, що стала символом України. Завдяки її творчості українська література зайняла одну з найвищих позицій у світовій культурі, а про українців і Україну заговорили у всьому світі, захоплюючись разючими картинами життя «цього великого, самобутнього, гостинного і разом з тим сміливого, відважного народу, нескореного тими бідами, які довелося пережити українцям за свою довгу і славну історію».

Пам'ятаймо геніїв українського народу!