Європейський тиждень місцевої демократії

В Україні стартував «Європейський тиждень місцевої демократії», який проходить цього року з 14 по 20 жовтня під гаслом «Жити разом у культурно різноманітних суспільствах: повага, діалог, взаємодія».

11 жовтня, в рамках тижня місцевої демократії, в актовій залі загальноосвітньої школи №3 для старшокласників, лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл міста, відбувся інтерактивний тренінг «Участь молоді, крок до розвитку демократії». Для проведення семінару до нашого міста організаторами заходу депутатами Сергієм Шараповим та Катериною Конопелько було запрошено Координатора молодіжних проектів громадської організації «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» Оксану Салівончик.

Під час навчання учасники тренінгу отримали інформацію щодо прав людини та гендерної рівності, здобули навички роботи в команді та управління конфліктами. Навчання включало теми розвитку лідерських якостей та вмінь самопрезентації, розв’язання конфліктів ненасильницьким шляхом та мотивацію щодо участі молоді у соціальному житті.

Довідково:

«Європейський тиждень місцевої демократії» є щорічною загальноєвропейською кампанією, започаткованою Радою Європи 15 жовтня 2007 року. Тиждень передбачає одночасне проведення національних і місцевих заходів в усіх країнах-членах Ради Європи з метою активізації процесів розповсюдження інформації щодо принципів та досягнення місцевої і регіональної демократії у Європі, сприяння обізнаності громадян щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та їх залучення до прийняття управлінських рішень.