Привітання міського голови зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України, Днем українського козацтва та 74-ю річницею створення УПА.

Дорогі мешканці міста!

Покрова Пресвятої Богородиці ще з козацьких часів є святом воїнів-захисників української землі.В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання захисника України.

Це свято є нагодою ще раз зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу оборонців і  визволителів рідної землі на різних етапахісторії - вояків ОУН-УПА, Героїв Крут, Січових Стрільців, повстанців УНР і ЗУНР, воїнів Радянської армії, Героїв Небесної Сотні, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність.

І звичайно, це свято є особливим для тих, хто сьогодні зі зброєю в руках боронить нашу землю  від ворога на сході України.Перед ними ми схиляємося, у них вчимося любити Україну.

Плине час, але завжди ми будемо звертатися зі словом молитви до вічного образу Божої Матері з проханням захистити свій народ, дати йому сили для подолання всіх негараздів земного життя.

Тож нехай овіяне славою свято додасть нам наснаги та оптимізму, а Небесна-Заступниця - Пресвята Богородиця покриває своїм Святим Омофором Український народ та наше військо, повсякчас підтримує  нас, оберігає мужніх українських воїнів й їхні життя і нехай у нашій Україні запанує довгоочікуваний мир!

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!

З повагою, міський голова  С.Анощенко