Свято сили та молодечого завзяття

12 жовтня спортивна зала ЗНЗ №4 стала ареною, де відбувалися  військо-спортивні змагання «Нумо, хлопці козаки».

У цих довгоочікуваних стартах взяли участь команди усіх навчальних закладів міста.

Свою фізичну готовність, спритність, бажання перемогти учасники змогли проявити у 7 етапах програми змагань: представлення команди, естафета, підняття гирі, спорядження магазину автомата, підтягування на перекладині, армреслінг, перетягування линви.

Змагання видалися вкрай напруженими. Суддівській колегії через щільність результатів, показаних місцевими козаками, навіть доводилося брати невеликі паузи.

Одразу було видно, що у кожної з команд є свій «коронний» вид. Гімназія виграла підтягування, третя школа – естафету та спорядження магазину, четверта школа -   представлення команди, підняття гирі, армреслінг та перетягування линви.

Кращими за індивідуальними результатами у окремих видах стали:

«Спорядження магазину»: І місце – Тарасюк Назар команда «Богатирі» ЗОШ №1, ІІ місце – Андрусик Владислав команда «Браття» ЗОШ №3, ІІІ місце – Хитько Микола команда «Браття» ЗОШ №3.

«Підтягування на перекладині»: І місце – Сосед Сергій команда «Богатирі» ЗОШ №1, ІІ місце –Стельмах Іван команда «Звитяга» гімназія, ІІІ місце – Хитько Микола команда «Браття» ЗОШ №3, Колбун Дмитро  команда ЗОШ №5

«Підіймання гирі (16 кг.)»: І місце – Мушик Олександр команда «Кузня» ЗОШ №4, ІІ місце – Бірук Антон команда «Богатирі» ЗОШ №1, ІІІ місце –Квач Максим команда «Кузня» ЗОШ №4

«Армреслінг»: І місце – Мушик Олександр команда «Кузня» ЗОШ №4, ІІ місце – Левончук  Богдан команда «Богатирі» ЗОШ №1, ІІІ місце –Гаврилюк Олексій команда «Браття» ЗОШ №3.

Перед останнім видом програми перетягуванням линви – команди 1 і 4 школи набрали однакову кількість балів. Сліпий жереб зводить їх у півфіналі цього виду і фактично це стала апогеєм усіх змагань.

Вперта сутичка завершується перемогою команди «Кузня» ЗОШ №4, що відкриває їм дорогу до фіналу і перемоги у змаганнях.

Отже, козаки із четвертої школи перші, друге місце посіла команда «Богатирі» (ЗОШ №1), треті ««Браття» із третьої школи.

Подарунком всім присутнім стали виступи театру студії танцю «Грааль» та студія сучасної хореографії «DRIVE».

Переможці та призери змагань від відділу сім’ї та молоді, комітету з фізичної культури та спорту виконавчого комітету були нагороджені кубками, грамотами та сувенірною продукцією.