Засідання комісії з питань захисту прав дитини

11 жовтня 2016 року під головування заступника голови комісії, начальника служби у справах дітей виконавчого   Ільїної Анни Василівни відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 20 питань, зокрема: «Про стан працевлаштування  випускників 2015-2016 навчального року, учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів  №1,2,3,4,5, гімназії міста Кузнецовська», «Про стан працевлаштування неповнолітніх, учнів шкіл міста Кузнецовська на період літніх канікул 2016 року»; щодо стану виконання батьківських обов´язків громадянами  відносно своїх дітей.

За результатами розгляду питань комісією вирішено: взяти на облік дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, 4 малолітніх дітей, у зв´язку із проживанням їх у сім´ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов´язків; продовжити термін  соціального супроводу сім´ї, у якій виховується неповнолітня дочка; взято під соціальний супровід сім´ю, у якій двоє малолітніх дітей зазнали насильства; затверджено  та  переглянуто 15  індивідуальних  планів  соціального захисту дітей,  які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; попереджено 3 батьків за неналежне виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя та виховання своїх дітей та інше.

Підводячи підсумки засідання Ільїна А.В., заступник голови комісії, наголосила, що  дитина має право  противитися  неналежному  виконанню батьками  своїх обов'язків щодо неї.  Право дитини на  належне   батьківське   виховання забезпечується  системою  державного  контролю,  що  встановлена законом. Діяльність комісії з питань захисту прав дитини спрямована на координацію зусиль установ та організацій району у сфері реалізації державної політики щодо соціально-правового захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, раннього соціального сирітства.

Служба у справах дітей

виконавчого комітету Кузнецовської міської ради