У добру путь, юні музиканти!

У справжню феєрію музики і дитячої творчості перетворилась цьогорічна посвята в юні музиканти першокласників ПСМНЗ Кузнецовська дитяча музична школа. 12 жовтня 2016 року у актовій залі музичної школи відбулося свято для першокласників «Посвята в юні музиканти». 

Школярі урочисто поповнили дружню родину, стали першачками музичного закладу та отримали подарунки. Викладачі та учні  школи створили теплу казкову атмосферу для своїх маленьких майбутніх вихованців та прийняли їх в свою музичну сім’ю. На урочистість завітали батьки, учні та гості свята й розділили хвилювання і радість із учнями-першокласниками.

Зі словами привітання до дітей звернулася директор  Лук’янова Діна Василівна, яка побажала юним музикантам, щоб іскра їхнього таланту щоразу розгоралася яскравим полум‘ям творчості.

Під час святкового концерту директор вручала дипломиІ Міжнародного фестивалю-конкурсу сольних виконавців, малих форм та творчих колективів інструментального, вокального та хореографічного мистецтва «Одеська хвиля», який проходив з06  по 10 жовтня 2016  в м.Одеса. Учні достойно здобули перемогу у таких категоріях:

Середня категорія

Лауреат ІІІ ступеня  – Фасішевська Валерія уч.6 кл.( домра )

Клас викладача - Гольонко Руслана Володимирівна

Концертмейстер Мєлузова Алла Георгіївна

Молодша категорія

Лауреат ІІІ ступеня  – Дейнеко Катерина уч.5 кл.( бандура )

Клас викладача - Петрик Людмила Миколаївна

Приз Надії– Кривко Іванна уч.1 кл.( бандура )

Клас викладача  - Лішун Алла Іванівна

Заслуговують особливої вдячності та поваги і викладачі музичної школи, які доклали максимум зусиль і організували яскраве незабутнє дійство.

Урочистий вечір пройшов у піднесеному мажорному настрої.