Традиційний футбольний турнір

14 жовтня на спортивному майданчику ЗОШ №1 відбувся традиційний футбольний турнір до Дня захисника України, Дня українського козацтва та 74-ї річниці створення УПА.

Організаторами заходу виступили комітет з фізичної культури та спорту, управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, а спонсорами: міська організація ВО «Свобода», мережа магазинів «Тростянецькі ковбаси».

Участь у турнірі взяли шість команд : дві наші  команди з ДЮСШа - «Вараш-1», «Вараш-2» та  сусіди з Волині - «Чорторійськ», «Маневичі», «Ковель-1», «Ковель-2».

У запеклій боротьбі перемогу здобула команда «Маневичі»,  друге місце вибороли хлопці «Ковель-1», а от третє – наші юні футболісти команди «Вараш-1».

Кращі футбольні гравці  в окремих номінаціях були нагороджені грамотами. Окрім того, усі учасники отримали солодощі від спонсорів турніру.