Кузнецовськ: рятувальники провели лекцію з персоналом дитячого садочку

13 жовтня працівники Кузнецовського міського сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели лекцію щодо дотримання правил безпеки в дошкільному навчальному закладі № 12 міста атомників.

Під час проведення заняття рятувальники наголосили працівникам закладу на необхідності виховання у дітей навичок культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, побутовими приладами, іншими потенційно небезпечними речами і речовинами. «Найкраще проводити таку роботу з дітьми в ігровій формі. Це допоможе малечі краще зрозуміти подану інформацію та запам’ятати її», – говорили рятувальники.

Також працівники Служби порятунку розповіли, що потрібно робити у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної подій в дитячому садочку або в іншому людному місці. Окрім цього, говорилося і про порядок дій на випадок виявлення підозрілих предметів, що особливо актуально у зв’язку із почастішанням таких випадків на території краю.

В рамках проведення заходу рятувальники ознайомили вихователів із правильним користуванням вогнегасників, які допоможуть ліквідувати пожежу на початковій стадії горіння та запропонували працівникам дитячого садочку практично відпрацювати гасіння пожежі за допомогою порошкового вогнегасника.

Для більш дієвого ефекту вогнеборці розвели контрольоване багаття, яке вдало загасили працівники закладу. Щоб працівники садочку краще запам’ятали слова фахівців ДСНС, їм буловручено листівки та буклети із основними правилами безпечної життєдіяльності. Також рятувальники надали освітянам методичні рекомендації, презентації, фото та відео матеріали для проведення профілактично-роз’яснювальної роботи серед дітей, їх батьків щодо правил безпечної поведінки. «Навчаючи дітей змалечку, ми зможемо не допустити трагічних випадків з ними в майбутньому. Необхідно приділяти важливе значення роз'яснювальній роботі та постійно навчати дітей правилам безпеки і наголошувати на важливості їхнього дотримання», – зауважив головний інспектор Кузнецовського міського сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області Ігор Шевчук.

Кузнецовський міський сектор

Головного управління ДСНС