Відбувся перший етап конкурсу на посаду директора Агенції розвитку Вараської громади

12 січня 2022 року відбувся перший етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради "Агенція розвитку Вараської громади".

Під час засідання розглядалися заяви та подані документи кандидатів на участь у конкурсному відборі.

5126

Співбесіда з кандидатами (другий етап конкурсу) на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради "Агенція розвитку Вараської громади" відбудеться 18 січня 2022 року о 17:15 у малій залі засідань виконавчого комітету Вараської міської ради (3-й поверх).

Протокол засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КНП ВМР "Агенція розвитку Вараської громади" №1100-ПТ-1100-36-1-22 від 12 січня 2022 р.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!