Герої не вмирають: у Заболотті попрощалися із Віталієм Скібчиком

Сьогодні у селі Заболоття Вараської громади попрощалися із Віталієм Скібчиком. 43-річний чоловік був призваний на захист України під час першої хвилі мобілізації адже у 2014-2015 роках уже воював на сході країни.

Віталій Васильович навчався у Заболоттівській ЗОШ, працював у сільськогосподарському виробничому кооперативі "Заболоття".

photo1651231963

27 квітня 2022 року головний сержант взводу технічного забезпечення 3-го механізованого батальйону військової частини А4053 Віталій Скібчик потрапив під мінометний обстріл неподалік Сєвєродонецька на Луганщині.

Поховано Героя на кладовищі у Заболотті.