Герої не вмирають: громада Вараша попрощалася з Олексієм Фарбеєвим

Сьогодні у Вараші проводили в останню путь Героя Олексія Ігоровича Фарбеєва. Останні два роки уродженець Харкова проживав у Вараській громаді.

37-річний Олексій служив у 3 батальйоні 115 окремої бригади. Після боїв у Сєвєродонецьку його підрозділ вивели на доукомплектування в один із населених пунктів на Дніпропетровщині. 24 травня військовослужбовець помер уві сні – не витримало серце. Без батька залишилося двоє дітей.

photo16098

Олексія Фарбеєва мобілізовано у березні Вараським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки – чоловік сам зголосився захищати Україну. Поховано Героя на кладовищі у с.Стара Рафалівка.