Відбувся міський фестиваль «Таланти багатодітної родини»

Сім'я, родина, дитина, Батьківщина – це найбільші цінності у нашому житті. Оскільки обласний фестиваль «Таланти багатодітної родини» у цьому році не проводився,  відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Кузнецовської міської ради вирішив організувати  міський фестиваль для дітей з багатодітних сімей. Його мета - популяризація культурних і моральних цінностей сім’ї.

У 2016 році на 24 листопада припадає День подяки. Саме у цей день у великій залі Кузнецовської міської ради зібралися учасники конкурсу, їхні  близькі та рідні.

Сьогодні в місті проживає близько 500 багатодітних сімей, кожна з яких може пишатися дитячою обдарованістю. Незважаючи на складні умови сьогодення, у дітей залишається місце для творчості, віра в успіх та бажання розвиватися.

Учасниками міського фестивалю «Таланти багатодітної родини» були 32 талановиті та обдаровані дитини з багатодітних сімей міста віком від 7 до 16 років, а саме: Анна Водько, Віра та Аліна  Федорук, Анастасія Медиченко, Дана Островська, Єлизавета Гаврилова,  Євгенія Корж, Антоніна та Дарина Кньовець, Михайло Шевчик, Юлія Брой,  Анна Шабаліна, Євгенія Галадюк, Софія Салівон,  Дарія Леус , Альбіна Лук’яневич, Діана Лук’яневич, Вікторія та Ілля Киба,  Вікторія Різанович, Марія Марценюк, Софія Чумиріна, Ангеліна Місечко, Ангеліна та Анна Веремійчук, Аполлінарія Пашко, Софія Моніч, Дарина Скрипчак, Давід Васильчук, Катерина Кушнірук, Сабіна Алієва,  Ангеліна Самулік,  Назар Мітряхін, Ангеліна Пашко,  Аполлінарія Пашко,  Анна Швець.

Діти мали можливість продемонструвати свої творчі здобутки в номінаціях: «хореографія», «вокальне мистецтво», «оригінальний жанр».

Журі оцінювало виступи за відповідними критеріями.

• «Вокальне мистецтво» - відповідність тематиці фестивалю, чистота інтонування, репертуару вокально-технічним і віковим особливостям виконавців, володіння навичками вокального мистецтва, культура виконавської майстерності, сценічна культура.
  • «Хореографія» - оригінальність постановки номера, дотримання танцювальної техніки, виконавська та акторська майстерність, гармонійність музичного і танцювального матеріалу, естетика костюмів і реквізиту; загальне артистичне враження, якість музичного супроводу.
  • «Оригінальний жанр» - рівень підготовки, сценічна культура, виконавська майстерність, артистизм, розкриття творчого задуму.

За результатами конкурсів журі визначило переможців:

-  у номінації «хореографія»  перше місце посіла Юлія Брой, друге -  Анна Шабліна, третє – Дарія Леус;

- у номінації «вокальне мистецтво» перше місце посіли Вікторія та Ілля Киба, друге – Дарина Скрипчак, третє – Вікторія Різанович;

- у номінації «оригінальний жанр» перше місце посіла Ангеліна Пашко, друге - Анна Швець, третє місце - Аполлінарія Пашко.

Переможці та учасники фестивалю-конкурсу «Таланти багатодітної родини» нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Журі побажало конкурсантам міцного здоров'я, успіхів у навчанні, досягнення поставленої мети та творчих злетів.