День депутата

24 листопада 2016 року у міській раді пройшов «День депутата». У порядку денному чергової 12 сесії, яка пройде наступного тижня, значиться більше 100 питань, тож депутати зібралися, аби ознайомитися з проектами рішень, які виноситимуться на чергове сесійне засідання.

Одним з ключових питань порядку денного 12 сесії є виконання бюджету міста за січень-вересень 2016 року та внесення змін до ряду міських програм. Також депутати розглянуть ряд «земельних» питань. Серед інших питань, які включені до порядку денного 12 сесії:

- затвердження Порядку розміщення та демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності побутового, соціально-культурного чи іншого призначення та рекламних засобів у місті Кузнецовськ;

- затвердження Положення про відділ аудиту виконавчого комітету Кузнецовської міської ради;

- внесення змін до рішення Кузнецовської міської ради від 15 грудня 2015 року №21 «Про утворення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради VII скликання, затвердження на посаду заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючого справами»;

- внесення змін до рішення міської ради від 29.03.2013 №781 «Про Регламент виконавчого комітету Кузнецовської міської ради» тощо.

Міський голова Сергій Анощенко акцентував увагу депутатів на тому, що до порядку денного 12 сесії внесено низку додаткових проектів рішень. Зокрема, проекти рішень «Про проведення міського консультативного референдуму, про створення комісії з вивчення та узагальнення результатів опитування» та «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 №65 «Про затвердження міської комплексної програми «Здоров'я» на 2016 рік»».

Також присутні обговорили питання щодо виділення коштів родині загиблого у АТО Максима Турика та вирішили детальніше розглянути питання щодо виділення разової допомоги мешканцям міста, які йдуть служити у АТО «за контрактом».

Присутній на «Дні депутата» забудовник Олег Берекета висловив свою позицію щодо ситуації, яка виникла у ЖБК «Енергетик» та наголосив на тому, що міська рада не може втручатися у господарську діяльність підприємства. Депутати із забудовником погодилися, однак, вирішили від імені міської ради звернутися до правоохоронних органів із проханням розібралися у конфлікті, який виник між забудовником та людьми, які придбали у нього квартири.

Під час «Дня депутата» було оголошено про те, що проведення 12 сесії переноситься з 29 на 30 листопада у зв'язку із запланованим відрядженням міського голови.