Пішов з життя головний спеціаліст-юрист управління освіти Валерій Маркевич

27 листопада 2016 року пішов з життя головний спеціаліст-юрист управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради Маркевич Валерій Йосипович.

Життя обірвалося в повному розквіті сил і творчих планів. Тяжкої непоправної  втрати зазнали сім’я, друзі, колеги.

Валерій Йосипович народився 29 березня 1968 року в с. Бродівському Острозького району Рівненської області. В 1985 році закінчив Острозьку ЗОШ №3 із золотою медаллю і в тому ж році вступив до Луцького державного педагогічного університету імені Лесі Українки на спеціальність «Історія і правознавство», який закінчив із відзнакою в 1992 році.

В 1986-1988 – служба в Збройних Силах СРСР.

В 1991-1994 – вчитель історії та права ЗОШ №4 м. Кузнецовська.

В 1994-1998 – юрисконсульт Кузнецовського міськвиконкому.

В 1998-2002 –  секретар Кузнецовської міської ради.

В 2006-2016 – головний спеціаліст-юрист управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської  міської ради.

Валерій Йосипович завжди займав активну громадську позицію. З 2002 року – президент Асоціації розвитку громадських ініціатив «Соціо-Центр». Очолював ряд громадських організацій, Кузнецовський міський осередок партії «Реформи та порядок»,  неодноразово обирався депутатом Кузнецовської  міської  ради.

Пам’ять про Валерія Йосиповича Маркевича назавжди залишиться в наших  серцях.