День відкритих дверей Кузнецовського центру зайнятості

23 листопада 2016 року Кузнецовський міський центр зайнятості вкотре відкрив свої двері для 9 неповнолітніх осіб, які засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, та перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції ДптС України в Рівненській області. Для них є важливим життєвим кроком обрати майбутню професію, адже ця категорія молоді найменш конкурентоспроможна на сучасному ринку праці.

Презентувала послуги Державної служби зайнятості начальник відділу  активної підтримки безробітних Руслана Ярощук, яка ознайомила юнаків з методами пошуку роботи за допомогою тач-скріну та комп’ютера вільного доступу, інформувала про Інтернет-сайти, якими користуються для вибору професії і пошуку роботи.

Особливу увагу підоблікових звернули на можливотсі проходження професійного навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Присутні мали змогу самостійно ознайомитись з вакансіями на місцевому ринку праці в інформаційному секторі, з’ясувати актуальність цих професій на сучасному ринку праці.

“Хочеться подякувати фахівцям центру зайнятості, що приділили увагу кожному з дітей та надали консультацію щодо професій, які можна обрати за покликом, у відповідності із своїми інтересами та здібностями” - наголосила інспектор Кузнецовського МВР КВІ УДПтС України в Рівненській області Інна Мочарська.

Начальник відділу

Кузнецовького міського