Свято добра і милосердя

28 листопада в Палаці культури відбувся тематичний вечір з нагоди відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю. На захід були запрошені представники влади, громадськості та благодійники.

Цього дня слова вдячності від працівників КЗ «Реабілітаційний центр» прозвучали на адресу міської влади та всіх тих, хто приклав максимум зусиль, аби комунальний заклад «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» успішно функціонував та розвивався. В свою чергу, керуючий справами Віктор Міцюк та заступник міського голови Ніна Зубрецька подякували усім працівникам комунального закладу «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» імені З.А.Матвієнко за вагомий особистий внесок у забезпечення належних умов для реалізації державної політики у сфері захисту прав і свобод осіб з інвалідністю та нагородили грошовими винагородами.

Вихованці реабілітаційного центру – учасники театрального гуртка «Казкар» (керівник гуртка Оксана Дмитренко, музичний керівник Наталія Басараба) відтворили театралізоване дійство за мотивами казки «Івасик Телесик». Як завжди чудовим співом присутніх порадувала Катерина Крук. Вірш про Україну, у виконанні Насті Самойлової, глибоко проник у душу всіх присутніх в залі. Юні артисти Палацу культури своїми виступами додали вагомості, святковості заходу, створили усім присутнім чудовий святковий настрій та подарували їм радісні моменти щастя.

Святкове дійство завершилося солодким частуванням і розважальною програмою, підготовленою працівниками Палацу культури. В цей день кожен отримувач послуг центру одержав подарунки від групи «Алатир-Інвест» і солодощі від Віктора М’ялика.