Чемпіоном з шашок став Андрій Кот

27 листопада в смт. Володимирецьв приміщенні Володимирецького районного колегіуму відбувся Відкритий чемпіонат Володимирецького району з шашок. 25 учасників з Володимирецького району та м.Кузнецовська виборювали звання найкращих шашкістівсеред дорослих та дітей.

У здобутку гуртківців «Шахово-шашкового королівства» центру дозвілля відділу культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради 4 призових місця.

Кот Андрій – І місце,

Макоєдов Олександр – ІІ місце,

Рищиковець Олена – ІІ місце серед жінок,

Кузьменко Артем – ІІІ місце серед школярів.

Також організатори відмітили  Заруцького Максима, як наймолодшого учасника турніру.

Участь нашої команди відбулась за сприянням відділу культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради (т.в.о. начальника відділу культури – Тетяна Перепич)

Організатори змагань – відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Володимирецької РДА (начальник відділу - Юрій Римарчук ) та Володимирецька районна шахово-шашкова федерація (голова- Дмитро Андрєєв).

Голова КМШШФ Олександр Макоєдов