«Я (романтика)»

30 листопада у дитячій музичній школі відбувся показ вистави Миколи Хвильового «Я (романтика)», яку за сприяння народного депутата України Василя Яніцького, при підтримці Благодійного фонду «Наш край», презентували старшокласникам загальноосвітніх шкіл міста актори театру «Тек-Стиль» з міста Києва.

Твір Миколи Хвильвого «Я (романтика)» вивчається за шкільною програмою. На тлі подій в Україні він є надзвичайно актуальним, адже його метою є виховання молоді у дусі патріотизму.

Добро чи зло? Що вибрати? Ці два поняття покладені на вагу нашої свідомості. Це те, що людина повинна вибрати. Бути доброю і служити правді, чи стати на жорстокий бік зла.  Микола Хвильовий, із великою вірою на хороше майбутнє, намагається довести нам сутність людського життя у протистоянні добра і зла.

Герой Хвильового — звичайний солдат революції, який переживає трагедію руйнування своєї особистості. Письменник намагається розпізнати в звичайній людині людину, розкрити її внутрішній світ, відтворити складну психологічну реакцію особистості на нову соціально-економічну реальність, і тому заглядає в самі глибини свідомості та підсвідомості, акцентує увагу на суб'єктивно-виражальних моментах, захоплюється підсвідомим, стихійним пориванням героїв до чогось незвичайного, такого, що розриває рамки буденності. 

По завершенню вистави помічник народного депутата України Василя Яніцького Яна Горегляд вручила артистам квіти, а всі глядачі висловили щиру подяку бурхливими оплесками.