Звернення міського голови з нагоди річниці вшанування подвигу учасників Революції Гідності

Шановні кузнецовці!

     20 лютого вся Україна  вшановує подвиг учасників Революції Гідності та віддає данину пам’яті Героям Небесної Сотні -  нашим відважним співгромадянам,

які боролися і віддали свої життя у буремні дні Революції Гідності заради нової України без насилля, несправедливості та корупції.
     Не раз українці демонстрували всьому світу свою силу духу, мужність і прагнення жити у демократичний країні. Активними учасниками Помаранчевої революції та Революції Гідності  були і кузнецовці.
     Минуло два роки з дня початку Революції Гідності, але боротьба за незалежну, європейську Україну досі триває.
     Такий же героїзм виявляють сьогодні українські воїни і добровольці, які захищають незалежність і територіальну цілісність України від російської агресії на Сході держави. 
     Сьогодні у важкий для країни час, кожен українець прагне довгоочікуваного миру та позитивних змін в державі.
     Низько вклоняємося всім, хто поклав своє життя за нашу свободу і пишаємося тими, хто  всупереч жорстокому тиску антидемократичного режиму об’єдналися і відстояли своє право на вибір достойного життя та майбутнього.
     В цей день згадаймо про подвиг Героїв Небесної Сотні, який вже вписаний у найвеличніші сторінки української історії. Віримо, що  він буде надихати не одне покоління  українців – як надихають подвиги козаків та жертовність героїв Крут. А нам належить зробити все, щоби збудувати таку Україну, за яку вони поклали своє життя.

Міський голова                                                                     С.Анощенко