Перше пленарне засідання 12 сесії

30 листопада 2016 року під головуванням міського голови Сергія Анощенка пройшло І пленарне засідання 12 сесії Кузнецовської міської ради 7 скликання.

Перед тим, як розпочати роботу, присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять колеги – головного спеціаліста-юриста управління освіти, секретаря міської ради (1998-2002), депутата міської ради декількох скликань Валерія Маркевича, який пішов з життя 27 листопада.

 

Визначившись зі складом секретаріату та лічильної комісії, народні обранці розпочали формувати порядок денний, в якому попередньо значилося 115 питань. Після пропозицій щодо включення чи виключення певних проектів рішень та подальшого голосування, порядок денний склали 117 проектів рішень.

 

Про консультативний референдум говоритимуть на ІІ пленарному засіданні

Під час формування порядку денного депутат Степан Жданюк озвучив пропозицію виключити та не розглядати проект рішення «Про проведення міського консультативного референдуму, про створення комісії з вивчення й узагальнення результатів опитування». На таку пропозицію депутата від УНП пристало ще 13 депутатів: Анатолій Рожко, Наталія Петрович, Наталія Грохольська, Микола Ковбасюк, Сергій Денега, Ніна Хвалько, Людмила Семенюк, Анатолій Кніовець, Руслан Зінчук, Анатолій Кречик, Дмитро Ющук, Тетяна Самойлова та Євгеній Павлишин.

Голосів, аби зняти з порядку денного питання щодо проведення консультативного референдуму, не вистачило, тож депутати таки розглянуть його під час ІІ пленарного засідання 12 сесії Кузнецовської міської ради.

Детальніше у відео:

 

У міській раді – новий депутат

28 жовтня, під час 11 сесії міської ради, було оголошено про те, що депутат Владислав Красуля виявив бажання достроково припинити свої повноваження. Натомість посвідчення депутата Кузнецовської міської ради вручили його колезі по партії «Громадський рух «Народний контроль»» Олені Миколаївні Чумак.

Новий депутат Кузнецовської міської ради Олена Чумак

 

На сесію із плакатами прийшли члени ЖБК «Енергетик»

Люди просили у міської влади сприяння у вирішенні конфлікту, який виник між забудовником Олегом Берекетою та асоційованими членами ЖБК «Енергетик». Після заслуховування інформації від ініціативної групи, депутати вирішили звернутися до Генеральної прокуратури України із проханням розібратися у ситуації, що склалася.

«На підставі звернення, яке зареєстровано у виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради замовників будівництва в ОК «ЖБК Енергетик» по мкр-ну Вараш, 43, Кузнецовська міська рада Рівненської області сьомого скликання просить Генеральну прокуратуру України належним чином відреагувати та вжити відповідні заходи щодо вищезазначеного звернення замовників будівництва в ОК «ЖБК Енергетик» по мкр-ну Вараш, 43», - йдеться у зверненні депутатів.

Детальніше у відео:

 

Кошти родині Максима Турика виплатять

До порядку денного 12 сесії включено питання «Про надання адресної матеріальної допомоги сімї загиблого бійця М.Турика». Розглянуть його депутати під час ІІ пленарного засідання. «Якщо буде зібрано усі необхідні документи – гроші родині виплатимо по міській програмі, якщо ж ні – будемо шукати інші шляхи вирішення цієї проблеми. Матеріальну допомогу від міської влади родина Максима Турика отримає у будь-якому випадку», – зазначив міський голова Сергій Анощенко. 

За ініціативою депутата Сергія Шарапова було створено комісію, яка до початку проведення ІІ пленарного засідання 12 сесії має досконально вивчити це питання та знайти шляхи його остаточного вирішення. Окрім того, найближчим часом депутати планують розглянути питання щодо присвоння Максиму Турику звання почесного громадянина нашого міста.

Детальніше у відео:

 

Виділили ще 80 тисяч гривень на ремонт пологового

З проханням виділити ще 80 тисяч гривень для завершення ремонту приміщення жіночої консультації в пологовому будинку до присутніх звернулася депутат Наталія Грохольська. Наталія Олександрівна розповіла, що вже виділених на ремонт 100 тисяч гривень виявилося недостатньо для закупівлі будівельних матеріалів. Після емоційного обговорення депутати вирішили додаткові кошти на ремонт пологового будинку таки виділити, але звернутися до начальника ДЗ «СМСЧ №3» Олександра Коцюбинського, аби той прозвітував на сесії про використання коштів, які міська влада виділяє на медичну сферу міста.

Детальніше у відео:

 

Розглянули ряд земельних питань

Також депутати цього дня розглянули ряд «земельних» питань. Зокрема, 46 громадянам було затверджено проекти землеустрою та передано земельні ділянки у власність;  2 громадянам надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів; надано згоду на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Кузнецовській міській раді; затверджено технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок обслуговуючому кооперативу ЖБК «Енергетик»; припинено права оренди земельної ділянки ППФ «Імбекс» та надано ПП «Імбекс» земельну ділянку в оренду; 1 громадянці відмовлено у наданні земельної ділянки у власність для ведення садівництва.

 

Загалом під час І пленарного засідання Кузнецовської міської ради депутати розглянули 94 питання: 81 з них було прийнято. Зокрема, цього дня було вирішено:

- надати адресну матеріальну допомогу в розмірі 5 тисяч гривень кожному 34 мешканцям міста Кузнецовськ, які потребують дороговартісного лікування (на загальну суму 170 тисяч гривень);

- звільнити від орендної плати за орендовані приміщення громадську організацію «Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни»;

- затвердити Положення про відділ аудиту виконавчого комітету Кузнецовської міської ради;

- передати КП «Житлокомунсервіс» комунальне майно в безоплатне користування (позику): контору УТЖКГ  (ЖЕД №1,2); будівлі ЖЕД №3 та ЖЕД №4;

- встановити орендну плату  КП «Благоустрій» в розмірі  1 грн. в рік  за передані в оренду  приміщення;

-  внести зміни до рішення міської ради від 30.08.2016 року №307 «Про затвердження Програми співфінансування ремонтів житлових будинків ОСББ м.Кузнецовськ на 2016-2020 роки в новій редакції»;

- внести зміни до рішення міської ради від 15.10.2015 №2199 "Про затвердження програми з енергозбереження м.Кузнецовськ на 2016-2020 роки" та прийняти рішення «Про залучення кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту «Впровадження енергозберігаючих заходів у бюджетних установах та модернізація системи вуличного освітлення м.Кузнецовськ»»;

- заслухати квартальний звіт щодо виконання бюджету м.Кузнецовськ за січень-вересень 2016 року та внести зміни до бюджету м.Кузнецовськ на 2016 рік;

- затвердити Програму земельної реформи у місті на 2017 рік (програма передбачає фінансування з міського бюджету у розмірі 130 тисяч гривень: 80 тисяч на проведення грошової оцінки земель міста та 50 тисяч на встановлення меж територій земель водного фонду (прибережна захисна смуга вздовж річки Стир).

 

13 проектів рішень не набрали необхідної для прийняття кількості голосів.

Нерозглянутими цього дня залишилися 23 проекти рішень. Тож під час ІІ пленарного засідання Кузнецовської міської ради, яке відбудеться, орієнтовно, 15 грудня 2016 року, депутати  планують розглянути ряд міських програм та ще декілька важливих проектів рішень. Зокрема, питання щодо проведення міського консультативного референдуму та проект рішення «Про внесення змін до рішення Кузнецовської міської ради від 15 грудня 2015 року №21 «Про утворення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради VII скликання, затвердження на посаду заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючого справами».

 

Результати голосувань 12 сесії (перше пленарне засідання)