Інвалідність- не вирок

Масу задоволення і позитивних емоцій отримали всі присутні на святкових заходах з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, які організували та провели працівники територіального центру соціального обслуговування і центру дозвілля. На свято були запрошені 60 осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в територіальному центрі.

Багато теплих, зворушливих слів і привітань в цей день прозвучало від секретаря Кузнецовської міської ради Ірини Шумри, заступника міського голови Ніни Зубрецької, директора територіального центру соціального обслуговування Ольги Печончик, заступника управління праці та соціального захисту населення Олега Андрощука, депутата міської ради Олександра Стояновського. У своїх виступах вони побажали людям з нелегкою долею доброго здоров’я, життєвого оптимізму, добробуту і великого людського щастя.

«Міжнародний день людей з інвалідністю -  не свято, а день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян не тільки до Дня інвалідів, а й протягом року,  для того щоб вони могли відчувати себе повноцінними членами суспільства, потрібними суспільству», - наголосила у своєму виступі заступник міського голови Ніна Зубрецька. Тому під час заходу згадувалися і добрі справи, зроблені на благо людей з вадами здоров’я. Зокрема, функціонування в місті комунального закладу «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» імені З.А.Матвієнко та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Кузнецовськ.

До цього дня 200 одиноким та малозабезпеченим інвалідам, які перебувають на обліку  в територіальному  центрі соціального обслуговування, відповідно до міської програми  соціальної допомоги в місті Кузнецовськ  на 2016 рік, до Міжнародного дня людей з інвалідністю буде виплачено по 300 гривень. Окрім того,  за забезпечення належних умов для реалізації державної політики у сфері захисту прав і свобод осіб з інвалідністю, надання соціальних послуг на дому  одиноким інвалідам, відповідальне ставлення до виконання обов’язків та з нагоди свята грошові винагороди отримали кращі працівники реабілітаційного  та територіального центрів.

Святкової атмосфери додали концертні номери у виконанні юних талантів  дитячого колективу студії вокального співу «Гармонія» (керівник Оксана Алексеєнко), зразкового художнього хорового ансамблю «Пірует» (керівник Ольга Махоріна), Поліни Пашко, Вікторії Різанович та дуету центру дозвілля  у складі Степана Мельника та Яни Кудлай.

Святкування завершилось спілкуванням у колі друзів за «солодким столом», який було організовано за кошти підприємців міста Олексія Ігнатюка, Миколи Бєліка, Юрія Рабого, Анатолія Бортніка, Євгена Павлишина, Олександра Журби, Едуарда Асгерова та мешканки міста Тамари Яковлєвої.